Case

Не, то значи да му је неко мењао налепницу, јер су ове црне биле лепљене на тракторе до краја 1996. године, пре појаве ПРО серије Кејс трактора, када су добили и другачије налепнице и када званично престаје да се користи име Интернационал поред Кејс, а нови назив компаније постаје Кејс ИХ (Case IH) где ово их стори ја Интернационал Харвестер некдашњи....ваљда им је било глупо да у потпуности избаце име Интернационал из имена компаније која је пре тога правила много боље тракторе него ли је Кејс то радио пре куповине ИХ од стране Тенека....

Значи ова Црна налепница је оригина за ову серију максум трактор од 1990-1996 године, после тога је друга у употреби...права ситница oко 100 ојера коштају, тамо преко грану овди код нас су скупље....
 
IMG-20201116-155017.jpg


Да некисне, упакован за сада...купање на пролеће😁
 
Jel moze koja rec o case mx120, 1999god. Prednosti mane? Deluje mi da je isti maxum5150 samo novija maska i kabina...
I da li je neko bio da vidi onaj case mx120 sto je oglasio "poljo-ub"?
 
Jel moze koja rec o case mx120, 1999god. Prednosti mane? Deluje mi da je isti maxum5150 samo novija maska i kabina...
I da li je neko bio da vidi onaj case mx120 sto je oglasio "poljo-ub"?
Тај МХ је исти максум 5100 серије, једина разлика је у томе што су му убацили ЕХР са магнума 7000 сериеј па је много лакше подешавати хидраулику у раду од старије серије која је мало копликованија што се тога тиче. Све остало је идентично као и прва генерација макусм трактора. Габаритно је већи од 5100 серије и наравно лимарисјки је другачији...
 
Izvinjavam se sto pitam,da ne bude da pametujem, ali nije li preteska za taj posao? Sa kojim prikljucima bi radio?
Nisam nigde video traktor od 160 ks u toj raboti, mislim sigurno nije da ne moze, ali ako se npr prska po malo vlaznijim tragovi su sigurno strasni
 
Nazad
Vrh