Case

Imam nedoumicu,pa me interesuje mišljenje kolega.Dali uzeti Case maxxum 120 ili Cllas arion 520?Mozda je neko isto uporedjivao pa ima izgradjen utisak.
 
Case MAXXUM 125 je u pitanju. Ne znam dal ima promene u nazivu za novije serije. Ali to je ovaj...

Ne znam,tako mi je rekao. A samo taj kvar je imao,a i ver.je bio problem oko nabavke tog dela,jer je čekao. A žalio se da je velik potrošač...


Case_IH_Maxxum_125_-_IMG_4657.jpg
 
Poslednja izmena:
Tako već može Maxxum,ja već pomislio da ima novi model Maxximum.:osmeh:Ja ipak dajem glas za Case IH.Claas je veći potrošač goriva ,meni Claas je Renault u duši sa Massey menjačem i završnim prenosima.:ppozdrav:
 
Po meni najbolje sačekati sajam,pa ćete čuti i ponude,i imaće ver. više modela na lageru. A ovde ko ima iskustva,neka pomogne.
Dobra razlika u obrtnom momentu o_O
 
U Subotu 13.04.2013 u krugu firme Titan Machinery Srbija održana je i prezentacija traktora ove firme sa prodajom nekih modela po promotivnoj ceni.Molo slika sa prezentacije:
ssl21239.jpg
ssl21243.jpg
ssl21304.jpg
ssl21308.jpg
ssl21309.jpg
ssl21311.jpg
ssl21312.jpg
ssl21313.jpg
 
Prezentacija je bila planirana za prodaju kombajna pa su bili pozvani samo oni koji su nam se nekad interesovali za kombajn. A sa Panonstibom smo razgovarali o mogucnosti da se napravi redcarpet i za clanove foruma sa ponovo nekim specijalnim popustima. Niko vas nije zaboravio.
 
Staniću, ja sam dobio ponudu od VAIT dok su se tako zvali za 2 modela JX 60 dok je trajala rasprodaja. Dana 27. 02. 2013. god.
Takozvani stari tip sa gumama14,9R28, 2 tega napred, 1 par hidraul. izvoda, kardan 540/1000 obr., brzina oko 28 km/h CENA 21900+PDV
I novi tip: gume 12,4R36, 6 tegova napred, 2 para hidro izvoda, kardan isto 540/1000, brzina oko 34-35 km/h, reverzer pravca kretanja, 4 radna fara pozadi.....CENA 23300+PDV
 
Hvala kolega KAMENI
Gledam po netu da pronadjem i neka predstavnistva kod nas,gledam male oglase,ali racunam da cu na forumu dobiti odgovor iz prve ruke. :osmeh:
 
Prezentacija je bila planirana za prodaju kombajna pa su bili pozvani samo oni koji su nam se nekad interesovali za kombajn. A sa Panonstibom smo razgovarali o mogucnosti da se napravi redcarpet i za clanove foruma sa ponovo nekim specijalnim popustima. Niko vas nije zaboravio.

Ja sam danas pozvan na prezentaciju u Svetozar Miletić gde će sejati nekih 6-7 Ha sa činimi se nekom američkom sejačicom a istovremeno biće reklamirane CASE-ove 95-ice.
Ako bude zanimljivo možda i okačim koju slikicu...
Nadam se da ćemo se upoznati sutra:sta:

Staniću, možda kriju cenu kao zmija noge :haha:
 
Nazad
Vrh