Case

ako će da ore tvom prijatelju masseya ne bih preporučio samo to da ne uzme traktor je 0 za oranje ja orem sa rusem od 90 ks brže nego taj massey sa istim brojem brazdi tako da massey ne bih ni uzeo u obzir!!!
 
Ja se bas nebi slozio,bar sto sam ja video,nh mi nekako kao neki fuseraj uradjen kad se bolje zagledas,i sve one plastike nekako tanke,landarave u kabini kao da ne koriste kvalitetne materijale,jednostavno ne svidja mi se kako su sve to srocili,nije na mene ostavio utisak kao nesto ozbiljno za sta bi zagrizao,ne ulazim u njegovu snagu i sposobnost nisam nikad ni video nh u radu.Za case i dajca mogu da kazem da kod nas nisu ljudi imali problema,i zadovoljni su,cak je jedan presao sa jd na dajca,rade dosta i nije bilo zadovoljan sa jd.
 
@mucobieno
Sta je prednost Deutza?
@diklofen
Isto pitanje samo zasto si izabrao Massey-a za broj 1?

@slavko
Ti imas predstavnike svih brendova iz CHN. Cijim servisom si zadovoljniji?
 
Ta serija motora (koju i fendt koristi) se dosta dobro pokazala, malo trose a daju maksimum. Menjac je ZF o kom nema potrebe puno pricati, Vise od pola proizvodjaca traktora se moze pohvaliti da koristi ZF menjace ili imaju saradnju sa ZF-om pa su zajedno razvili menjac.A model m600 ima dosta veliku podiznu moc, nekako veci mi je od Case-a.
 
@slavko
Ti imas predstavnike svih brendova iz CHN. Cijim servisom si zadovoljniji?[/QUOTE]
posto su samo boja i oznake razlicite dolazili su mi i iz ikr-a i iz titana, i ok su i jedni i drugi nemam zamerke ... ovako odrzavamo sami
 
Zato što sam dok sam bio u firmi radio sa puno traktora malo duži period.Bilo je tu IMT-a,Same,Fendt,MTZ,JD...i naravno masseyi.Jedino za njih mogu reći da su traktori koji su radili sve i svašta i da ih je vozio svako,a da su izgurali i po 11-12000sati bez iole ozbiljnijeg kvara.Uvek maksimalno upregnuti i uvek maksimalno odrađen posao.Volim kad je traktor sav svoj.Pod tim mislim da je velika većina delova na njemu njegova ,a ne recimo motor JD,pa ovaj hidraulik,pa onaj menjač,pa ona transmisija.....nekako mi je Masey najkoplentniji traktor od svih.
Samo bih još dodao da sam recimo upućen u par CASE 155 puma kod mene u selu.Mogu da garantujem da tu snagu nemaju.Po meni nešto tu nije kako treba jer se ne ponašaju i ne rade kako bi trebao traktor od 155ks,a pogotovo nov.Ako je takav i manji model daleko mu lepa kuća.
Za Dautza sam samo lično od vlasnika čuo da je baš taj model prelak,da nije dobro raspored težine i da uvek sa tim ima problema.Žali se na veliku neudobnost izazvanu time.Snage kaže da ima na pretek.
Za NH ne znam ništa niti sam se ikada susreo ili pričao sa vlasnikom o tim traktorima u globalu.
 
Samo bih još dodao da sam recimo upućen u par CASE 155 puma kod mene u selu.Mogu da garantujem da tu snagu nemaju.Po meni nešto tu nije kako treba jer se ne ponašaju i ne rade kako bi trebao traktor od 155ks,a pogotovo nov.
Puma 155 u pravu si nema 155 KS,nego maksimalnih 168 KS.A za ritine i četiri brazde su malo.:cao:
 
To se i očekivalo da će neki vlasnik casea braniti taj brend.Ako malo pratite i ostale teme videćete da sam ja više kritika izneo za traktore koje imam nego pozitivnog.To je zarad toga da bih nekom pomogao,a ne odmogao.Isto tako sam napisao i za te Pume 155.Kod nas oru sa 4 brazde,potinger,na 35cm i još rešetkaste daske.Znači plugovi koji se lako vuku,daske koje se lako vuku a uživo ni blizu tome.
 
Ne branim ja nijedan traktor,ista g.vna samo drugo pakovanje.Ja bi se odlučio za Casea(kao i jesam) samo zbog najveće prodavanosti. Ostala 3 brenda nisu ukupno u srbiji prodali toliko traktora ko Case sam.A to valjda nešto i znači.:ppozdrav:
 
Auu kakvo je to razmišljanje.Ja od gore navedena 4 nemam ni jedan,a svakako bih voleo bilo koji mesto ovog mtz koji je sigurno prodat kao sva četiri pa puta četiri.
 
Auu kakvo je to razmišljanje.Ja od gore navedena 4 nemam ni jedan,a svakako bih voleo bilo koji mesto ovog mtz koji je sigurno prodat kao sva četiri pa puta četiri.
Caseovci što su prodali traktore imaju i delove za njih(retko se desi da nemaju),dok kod ostalih ide sistem poručiš,pa kad stigne.Meni to znači više nego neznam šta.Naravno pričamo i dalje o ovih 4 traktora.
 
Nazad
Vrh