Case

Evo ja sam zadovoljan i sa JX 95-icama i sa VAIT Doo NS.Prilikom kupovine oba dva traktora su mi izašli u susret prilikom kupovine.Napravili smo tako da i oni prodaju traktor i meni da ne bude odjednom teret gazdinstvu kupovina traktora,i u neki vid me kreditirali godinu dana za traktor sa kamatom od 0 % u oba slučaja .Moje učešće je bilo 50 % prilikom kupovine i nisu mi tražili ni hipoteku na kuću,zemlju itd. na preostatak duga.Traktor sam registrovao odmah na ime sa 50 % učešća.I za to im se javno zahvaljujem.:ppozdrav:

P.S. Desilo mi se X puta da kupim bure ulja ili neki filter itd.,a ja ne mogu da dođem nikako do NS.I oni mi pošalju kući prilikom završetka radnog vremena,od nekog njihovog servisera,magacionera,menadžera robu kad ide kući sa posla.Prevoz mi naplatili 0 dinara.

I još jednom mogu da iznesem samo reči hvale za ceo tim.Maksimalno su korektni svi.:ppozdrav:
 
@Diklofen JX95 ima samo jednu specifikaciju opreme i kao takav se prodaje zadnjih 5 godina u cenu je uracunat i klima i sva oprema koju si nabrojao, Nije uracunat kompresor jer ne postoji mogucnost fabricke ugradnje ugradjuje se naknadno.

@MilinkoDrpicu siguran sam da niko iz fabrike CASE IH ili neke druge ne cita ovaj forum. Sve te nedostatke koje nabrajas prijavljujemo sami u asist, veoma cesto nase sugestije prihvate bez problema, ali isto tako cesto kazu da su problemi nastali zbog nestrucnosti korisnika. U Crvenki u Raperu imas JX95 traktore sa 10 ili 11000 radnih sati, kupljeni su oko 2004 ili 2005. Nije ti daleko da proveris, a po mojim informacijama nije im pipan ni menjac ni motor ni diferencijal. Tvrde da su im ne zamenjivi. Jedino sto vidim da nasi serviseri u radionici malo. malo rade to je serija CS od 2000 do 2004 godine. Sta im rade nemam pojma. Za ovih godinu i po nisam video ni jedan JX otvaran a ni TD za zadnjih 4 godine u NH.
 
@Diklofen JX95 ima samo jednu specifikaciju opreme i kao takav se prodaje zadnjih 5 godina u cenu je uracunat i klima i sva oprema koju si nabrojao, Nije uracunat kompresor jer ne postoji mogucnost fabricke ugradnje ugradjuje se naknadno.

Ja sam hteo da uzmem case jx 80 bila je lepa cena u oglasima i kad smo otisli da vidimo traktor on je bio 2008god stajao je 3 god na placu pocelo ulje iz bocnih reduktora da curi i jos neke sitnice,udjemo unutra da vidimo za cenu oni kazu doplata za klimu,za kompresor je bilo 2500e koliko se secam mrezica od auspuha je isto bila dodatna cak i jedna poteznica je bila dodatna i na kraju je cena izasla oko 35000e sa pdvom sa svom "OPREMOM".i davali su mi neki kredit koji nije bio povoljan kao onaj sto drzava daje i onda smo se odlucili za yto 804 sa svom opremom :osmeh:to je bilo 2011te godine,a i cuo sam da je case od 220konja pa nadalje original a da se ovo drugo sklapa koje kude.
 
sto nedostaje na ovom delu foruma je upravo to iskustva iz rada sa traktorima pa da znamo sta se moze ocekivati od kojeg modela i proizvodjaca nijedan forumas nije spomenuo takav slucaj da traktor ima 10000rc cak i na stranim forumima nema , sa druge strane sa prodavcima ce uvek biti nas je najbolji i mislim da da ovde takva poruka treba , nisam ja mislio da cnh cita srpski forum ali zastupnik mozda procita pa nama odgovori da i mi uz njegovu pomoc napravimo takav rezultat .
hvala secondgeneration

 
Poslednja izmena od urednika:
Malo da pojasnimo neke stvari.Dosta zastupnika po mojim informacijama su u direknom ili indirektnom kontaktu sa ovim forumom, i to ne samo za traktore nego i za priključne mašine.Neki da bi reklamirali svoje proizvode, a neki da bi pratili komentare korisnika te mehanizacije.Zašto nema komentara o mehanizaciji sa većim brojem radnih sati? To je zbog svesti i ponašanja naših vlasnika te mehanizacije koji posle garantnog roka napuštaju ovlašćenog dilera i distributera i počnu sami da se snabdevaju delovima i potrošnim materijalima za svoju mehanizaciju gde to neki uspešno rade, a neki misle da uspešno rade kupujući jeftine delove i drugi potrošni materijal i tu dolazi do više otkaza na mašinama.U kontaktu sam sa mnogim serviserima i dilerima pa ovo mogu da napišem jer nisam čuo od nekog nego se uverio kod tih dilera i servisera o stanju mašina na terenu.
Što se kupovine traktora tiče morate priznati da kod nas glavnu ulogu ima cena traktora sličnih karakteristika i da se uvek gleda da ona bude niža pa makar i da ta mašina bude lošijeg kvaliteta.Zato je uzaludno pisati šta je dobro izmedju dva proizvodjača traktora jer ovo je ipak tema o CASE traktorima, a ne o YTO traktorima i molio bih članove da uporedjuju traktore u temi predvidjenoj za to.HVALA!
 
Potpuno tačno!Evo lični primer.U toku vađenja repe sa jx+klajnekr2 procurio semering na kardanu i gubi ulje.Zbog vremena rešim da dosipam ulje ,odokativnom šac metodom stručno utvrdim da je ulje ređe od 90 pa stručno na brzinu dospem 80w90 za kamionske menjače (toga sam imao) Ono sve više pušta ja dosipam i na kraju počne da zuji hidro pumpa.Završili repu odem u vajt majstor se uhvatio za glavu.Sreća nije riknula pumpa ali sam zezno nešto sa ventilima u hidrauliku.Semering košta 250din.a ulje neko retko duplo jeftinije nego ono moje.Da je ckla pumpa i hidraulika jel je loš jx95 ili ja?Inače i semering je procurio zbog loše spojnice na kardanu.
 
Case JX 60
Evo već je tri i po godine kod mene. Ima oko 1100 radnih časova. Radi sve poslove, od oranja do branja i transporta... Za sada, uz uredno održavanje, bez ikakvih kvarova. Ja sam prezadovoljan. Samo reči hvale...
img0926.jpg

img1080.jpg

img0089.jpg
 
To je to
mada traktori se porede sa traktorima znaci konkurenciom nemozemo sad porediti dva jx95 ili 95cu sa pumom valjda sa traktorom iste snage i nemislim da su tu osteceni ni case ni konkurencija a mi smo u prednosti i imamo informaciju mozda treba otvoriti temu ;case vs svi ostali_; a ovu ostaviti za glorifikovanje proizvodjca bez poredjenja cak ni kad su slicni
nema ljutnje .
:osmeh:
 
To je to
mada traktori se porede sa traktorima znaci konkurenciom nemozemo sad porediti dva jx95 ili 95cu sa pumom valjda sa traktorom iste snage i nemislim da su tu osteceni ni case ni konkurencija a mi smo u prednosti i imamo informaciju mozda treba otvoriti temu ;case vs svi ostali_; a ovu ostaviti za glorifikovanje proizvodjca bez poredjenja cak ni kad su slicni
nema ljutnje .
:osmeh:
Vi kao da ste od juče na forumu i niste pročitali da postoji tema "Slobodna diskusija o traktorim" pa uporedjute sve redom traktore, a ovo je tema o CASE traktorima pa bih molio da se piše o njima!
 
Jaooo @Gorane 1991 znam o cemu pricas. To je tacno. To je bila katastrofa. 2008 godine smo morali da preuzmemo neki lager nekog dilera koji je bio u fazi zatvaranja dilerskog mesta. Tu je bilo svakakvih traktora i vukli su se po nasem lageru godinama. Traktori kakvi su bili nisu bili losi ili u losem stanju ali svakom je nesto falilo. Kome klima kome poteznice kome cela kabina. Ne ponovilo se.
 
Nazad
Vrh