Case

Ja ne znam,kad sam uzeo prosle godine JXU105 dobio sam dva kacketa,radno odelo,dve majice,kalendar,i mogu vam reci samo pohvale za Karanfil i za ostale!:ppozdrav:
 
Ja neznam sta je to tolko bitno sta dobijes od njhovih reklama ,bitno je dal si zadovoljan sa traktorom . ja sam kupio 2011 u martu JX95 SA MOTOROM 4,5 l i kompresorom i sam zadovoljan sa SERVISERIMA :ppozdrav:SVE RADOVE RADI KOD MENE I ZADOVOLJAN SAM IMA SAD 1100 SATI
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
:ppozdrav::ppozdrav:
 
Poznajem prozvanog gospodina i nisam stekao takav utisak i uvek sam dobio neku kesicu kada sam bio u VAIT-u pa i sada u TITAN-u.Možda grešim ali moj utisak je takav.:ppozdrav:
 
Totalno bespotreno,mislim na te lance. Koji je problem izaci iz traktor, povuci kuke na dole da se zakace, i posle kad stavljas toplink, zakljucas kuke(moze i nogom,samo ih odignes). Kontam da samo dizu cenu,ne nesto preterano ali opet,jedno 100e,kao i rotacija,koju racunaju 100e,a mozes kupiti za 1000 xD Ali ajde,samo da se zarardi....nebitno.
"Barbu" platio si ti bas dosta za traktor,kakav menjac imas i opremu? Ja kad sam gledao bio je 29 990+pdv,i danas je isto toliko. Jer mi je cale rekao,neki njegov drugar koji kupuje tratkore od njih,je zvao da pita i tu su mu cenu rekli koju sam naveo. Mozda nije cena za svakog ista. A oprema za tu cenu je uvek bila,klima,tegovi,poteznice,rotacija i gornja radna svetla,prednja i zadnja.
 

Velika je guzva bila,pa je bilo skoro nemoguce slikati bolje.Ipak,da vam pokazem deo izlozenog programa :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh