Case

@ Bare

a kako menjas brzine, samo na onom prekidacu kornjaca-zec? a kad je guras napred rucni gas?
 
da,bane,ili na stupu kabine pritisnes Auto,pa onda sam mjenja sve brzine.
ne znam.kriza je.zadnje nove gume su 5000e,a polovne opet trebam dovest iz njemacke,al ima ih za 1500-2000e

Edit by Branko:

Tema Case je pročišćena od nepotrebnih postova i molio bih članove da se ubuduće drže teme.
 
Danas sam bio u vaitu da uplatim i odaberem koji cu traktor case jx 95 i sa kojom opremom i odabrao sam jedan koji ima svu opremu sem kompresora,znaci klimu duple reflektore gramer sediste dupli rezervoar za gorivo kliznu automacku zadnju poteznicu tegove blatobrani i jos neke sitnice a kad sam pitao posto je rotacija oni mene rece 100e pa sam narucio samo to od dodatne opreme a isto tolko su trazili i za mrezicu na auspuh koja kosta 100e sto je puno pa sam za te pare uzeo samo rotaciju,a radio cu sam staviti posto za njega traze puno a to je samo onaj sa kasetofonom a ja cu ugraditi onaj sa cdmp3 i usb koji nekosta puno,i sad traktor treba samo ocariniti i za dan dva idem po njega :D
samo me cudi da ti traktori tamo stoje od augusta 2008godine :sta: i to svi traktori jedno 20 komada jx serija tamo stoje vec 9 meseci i kazu da prodaja slabo ide pa nemogu rasprodati da bi uvezli nove modele,,.. ::namigivanje::
 
nije jx serija losa.kad se gleda ulozeno-dobiveno.kod nas u osnovnoj izvedbi dodje 25000e +pdv(JX95).opet za te novce dobijes 97ks,klimu,dva izvoda kardana,za mali traktor je to sasvim dosta,ne znam jel se posebno narucuje mjenjac 24 brzine.sa tom opremom je to dobar traktoric.kolega ima jednoga,prodao je zetora 70 ks i kupio tog jx-a.nije bas okretan kao zetor,i nesto vise trosi,kaze,al opet,jaci je traktor i nesto vecih gabarita.a ima i klimu.
za te novce bi meni bio dobar za lakse poslove i transport.
 
E jos malo i stize mi case u ponedeljak jer je juce samo ocarinjen i sada jos treba srediti neke papire oko garancije i jos nesto oko toga pa onda u ponedeljak ujutro idem po njega i jedva cekam,i cim stigne postavljan slike a do tada :ppozdrav:
 
U pa ti ptico i nik promijeni, hoćeš si i ime promijenit umjesto Janko da ti bude Case ili Fendt.

Nego, nek te dugo služi i otplati se bar za 2god, i zaradi još 2 nova za iduće 2 godine :ppozdrav:
 
vazi u ponedeljak idem po njega i tad cu ako stignem da postavim i slike :D
mislim da je case jx 95 pravi traktor za mene i mislim da nisam pogresio i odabrao sam pravi traktor za sebe :ppozdrav:
 
Samo ga dobro operi i obriši od moguće prašine da ti pojedinci ne bi našli zamerke.Ukoliko se na slikama bude videla i jedna mrlja -gotov si :udri:
 
AJDE PITAJ ROBERTE ?
i naravno opracu ga cim stigne ili ce ga ono tamo u vaitu oprati jer stoji 9 meseci tamo i ima prasine na njemu ali nemaj brige didi bice o izlickan kad ga budem slikao :D
 
Prvom prilikom kad budem dolazio kod svastike u Petrovac zovem te pa da vidim ja tu novotariju i naravno da :ppozdrav: nešto za čast.
 
vazi DIDI mozes doci i pogledati kad budes isao u petrovac i obavezno se najavi jer neznam ove nedelje ima i radova na njivi tako da neznam kada cu biti slobodan, a da te pitam koga ti tamo u backom petrovcu imas?jel neka rodbina ili prijatelji?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1243102880[/time]_________________________________________________
da roberte vec sam reko da ce i ROTACIJU imati ali onu standardnu fixnu sa strane zute boje :cool:
 
Neka je sa srecom kupovina novog CASE da dugo sluzi i da povecas povrsine obradive zemlje,da bi se on sto pre isplatio,pa kasnije kupio i neki jaci naravno po tvojoj volji i zelji. :ppozdrav: ::svaka cast::
 
hvala leka sada posle kupovine kejsa cemo samo zemlju kupovati da bi imao sta da radim s kejsom i da se case sto pre otplati ja mislim da ce se za 10 15 godina sigurno da se otplati,jer neradim puno s njim a ovaj ce mi za sada biti sasvim dovoljan a kad budem imao vise zemlje ali preko 100 ili 200 jutara mozda za jedno 10 godina kupicu moj omiljeni traktor koga samo oduvek zeleo da imam a to je FENDT FAVORIT 512C TURBOSHIFT koji se biti za sve teske poslove a case jx 95 ce raditi lakse poslove ali vedecemo kad ce to biti ja imam vec planove sa buducnost i nadam se da cu ih i ostvariti :ppozdrav:
 
Ali obavezno crnog fendta... trebao si ti reci ovima u vajtu da ti tog tvog kejsa prefarbaju u crno pa da bar malo vise uzivas u njemu zamisljajuci da vozis fendta :haha: , castitam na kupovini :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh