Case

ne case je case i mora biti crven nikako crn a fendt je najbolji zelene boje a crna je simbol luxuza i najopremljenije verzije,ali ne casea nego fendta dok case nepravi crne traktore kao fendt ali mozda ce i on jednog dana napraviti crni case black beauty...ostaje samo da vidimo :ppozdrav:
 
Čestitam Janku na kupovini nove aždaje!
Ovo je drugi član ovog foruma koga sam ja podržao u kupovini jx95, valjda me neće psovati ::namigivanje::
 
hoces reci treci clan posto si ti prvi koji ima taj traktor zatim je clan zzivica a ja sam treci clan koji ce sutra imati novog kejsa ...i naravno mislim da me podrzavas case ih kao i ja tebe :ppozdrav:
 
paorova ljubicica je napisao(la):
Ali obavezno crnog fendta... trebao si ti reci ovima u vajtu da ti tog tvog kejsa prefarbaju u crno pa da bar malo vise uzivas u njemu zamisljajuci da vozis fendta :haha: , castitam na kupovini :ppozdrav:
čudi me da to nije tražio
 
nisam ja trazio crnog fendta medju kejsima nego traktor case jx 95 CRVENE boje sa svom opremom i vec je spreman i rotacija je stavljena i opran i pregledan i sutra ujutro idem po njega i nemogu da docekam sutrasnji dan i verovatno cu ga jos i sanjati a sutra imati :ppozdrav:
 
ma mocicu ja spavati ove noci nadam se ali sutra cu vec biti srecan sa novim kejsom...uuu jedva cekaaaam :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ovde će biti navedena osnovna pravila Poljoinfo forum.

--Nije dozvoljeno vređanje drugih korisnika foruma po bilo kojoj osnovi.
--Ukoliko nemožete da nađete temu u kojoj možete naći odgovor, otvorite novu temu.
--Ukoliko je ono o čemu želite da pišete drugačije od teme, otvorite novu temu, svako odstupanje od teme će za rezultat razdvajanje teme.
--Nemojte pisati više postova uzastopno u kratkom vremenskom periodu, ako ste nešta zaboravili i hoćete da dodate u post, u gornjem desnom uglu svakog svog posta imate opciju izmeni
--Ako mislite da se treba otvoriti neki nova rubrika ili podforum, obratite se administratoru i biće realizovano u najkraćem period.
--Za flejmovanje sledi ban bez upozorenja.
--Rasprava sa administratorima ili moderatorima nikako neće biti tolerisana.
--Ukoliko niste zadovoljni sa nekim korisnikom, ne upuštajte se u diskusije, nego se obratite administratoru i objasnite u čemu je problem.
--Za sve komentare i primedbe je otvorena posebna tema.
--Reklamiranje u postu je dozvoljeno samo u kontekstu teme, ali budite pažljivi kada ostavljate nečiji broj telefona, ako nije vaš, jer na Internetu ima svakakvog sveta.


Dajte ljudi malo da se uozbiljimo svi kompletno. Stvarno samo pravimo posao adminima sa ovim smecem sto pisemo po raznim temama. Imamo OFF TOPIC i tamo je dozvoljeno lupanje svakakvih gluposti. Ajde pokusajmo da se ponasamo kao odrasli ljudi i da prekinemo sa prepucavanjima.
 
ja se slazem sa pravilima i mislim i da se drugi slazu i nema potrebe to spominjati u ovoj temi cici!ali hvala sto si sve lepo opominjao s tim :ppozdrav:
a za pare todore nesekiraj se to mom caletu nisu problem i oce on da zeza krizu sa novim kejsom i otplatice ga na 3 rate do jeseni :ppozdrav:
 
pa do ove jeseni mislim do oktobra ce case biti isplacen a ja zadovoljan s njim :ppozdrav: jedva cekam jos 8 sati i vozim ga kuci a onda slava moze da pocne ::traktor:: ::suncanje:: ::super:: ::torta:: ::prica:: ::000::

::traktor:: MOJ 900-ti POST ::traktor::
 
Očito je stigao, vidiš da ga nema na forumu :D
Ajd nek je sa srećom, i stavi par fotki njega i fotona jedan pored drugog jer nevjerujem dok nevidim ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh