Case

Informacija je tacna a o detaljima i nameri firme cemo biti uskoro obavesteni.Mogu samo da kazem da im je u cilju da Case bude najprodavaniji i zastupljeniji brend na trzistu a to znaci mnogo bolju konkurentnost sa cenama,prodaju i polovne mehanizacije,servis za istu itd.da ne pricam dalje, mislice ljudi da pricam gluposti...
 
Prodati su amerima i odmah prvih dana nakon prodaje dobili od novog zapovedavajuceg da lager masina ociste.
Jedan Staparac je kupio Potinger plug 4 brazde obrtac sa resetkastim daskama za 8k+pdv ili za oko 4k+pdv manje od redovne cene. Video sam ga u parceli kad je orao, ali sam sa djubretarom zurio pa nisam niti slikao niti pricao sa njim o utiscima. Sad uporedite lemkena od 20k (od cicimoricevog prijatelja) i potingera od 8k, mislim da je suvisno reci sta je rentabilnije.
 
Pozdrav
Dali neko ima, ili zna gdje mogu nabaviti tehničku dokumentaciju za traktor case internacional 733 ili za case 633.
 
Pozdrav svima:

Relativno sam se skoro prikljucio ovoj temi, pa ne znam o cemu ste sve pricali... Zna li neko koje su cene novog Case jxu 115, i ko ga distribuira u nasu zemlju ? Nainternetu sam nasao firmu ,, Vait " , kod Novo Sada, koji rade sa ovim traktorima ... Ima li neko iskustva sa tim ljudima iz ,, Vait-a " ?
Unapred Hvala !
 
Nisu vise Vait nego Titan Mashinery, dobri su, korektni i da ne nabrajem, a za cenu bi morao da zoves u predstavnistvo. . .
 
Da bane mislim na jx 60 a inace posto je?

pred novu godinu je bio 23.300 +pdv

evo po treci put slika lepotana...............

2886w4k.jpg
 
Nazad
Vrh