Case

30k sa pdv za 60ks, turskog gvozdja? Sto je puno - puno je. Definitivno jos jedan 558 da nadjem, da stoji u rezervi i do penzije sam miran. :osmeh:
 
Da li ima neko ko moze da mi posalje radionicki prirucnik ili tako nesto slicno treba mi da vidim rastavljanje i dimenziju semeringa na menjacu od Case-a jx 95 ako zna neko barem neku sliku ne okaci ili nesto ili neku informaciju da mi da de to mogu nabaviti unapred hvala. :ppozdrav:
 
jel moze neko da mi kaze nesto vise 1395 i 1495 koliko konja imaju i kakvi su se pokazali gledao sam jedan al nemogu da se setim tacne oznake dal je1395 ili1495 znam da ima 95 konja i duplu vucu
 
znaci da laze vlasnik 1394 ima 77ks a 1494 85ks ja mislim da je ipak 1494 lepo ide traktor ali ga nisam probao u oranju ima 4 brzine normalne plus na svaku jos po 4 koje idu bez kvacila kazite mi kakvi su to trktori prednosti i mane i do koje cene mogu da se uzmu ovaj ga ceni 9000e jel to puno za taj traktor,ima 4 cilindra.svaka pomoc bi mi dobro dosla jer prvi put kupujem te malo vece traktore
 
Evo snimak kolegine "zverke" u oranju:
[video=youtube_share;0p1pgj2QEek]http://youtu.be/0p1pgj2QEek[/video]
Plug je "vario" i podešen je na najveći zahvat 55cm po glavi.
 
ako to sto ja mislim i ako se nevaram CaTerpilar,ako je taj sutra cu kupiti jos jedan,nemaa trunke dima,ludilo bolji su i od fendta.

- - - - - - - - - -

kao da je uradjena generalna il su jako dobri motori
 
Case 155 iz Klenka
20121116096.jpg
 
Nazad
Vrh