Case

otprilike, ovako je oko 55000 e i + pdv
 
VAIT organizuje u subotu u 11h, prezentaciju plugova ,podrivaca itd! u okolini VRSCA,selo KUstilj !
 
upravo sam stigao kuci,bili tamo,zakacili masine,sve je spremno za sutra!
 
case jxu 105 -potinger zitna sejalica,case ih mxu 125-potinger 3 plug obrtac,case ih puma 155-4 plug obrtac potinger,case ih puma-gruber potinger 2.6m i puma 210 gruber potinger 3m :)...

jubax4.jpg


91jkfo.jpg


312vhwx.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
da li neko zna gdje ima i posto su krstrovi na prednjem trapu za case 933 nosi zf most(ako treba slikacu plocicu ili evo seriski broj trapa APL-1251 39024) .jer u bosni nema case djelova,a ne smijem skinuti pa po orginalu traziti jer sta ako ne nandjem,,.
 
Jesi gledao u Zlatnom Polju u Gračanici, čuo sam da oni nabavljaju dijelove za IH/CASE? Ako te zanima inostranstvo, mogu da ti nadjem link pa ako imaš nekoga tamo...tako bi te najjeftinije izašlo, ovdje će svako da te odere sa cijenom.
 
Bolje nemoj kod njih onda, mnogo će da te oderu. Sutra ću prekopati radnje na netu da vidim ima li to da se kupi i pošto je, pa ti dam linkove ili brojeve telefona. Garant imaš nekoga preko grane da ti to može kupiti i poslati nekim busom, sad tog prevoza ima kao korova od kako su ukinute vize. To ti je u svakom slučaju najjeftinija solucija, jer ovi u ZP će isto tako kupiti dio u nekoj radnji i zavaliti na to još i svoju zaradu. Pitaj Panonstiba ima li u Srbiji dijelova za taj Case, mislim da negdje u Srbiji radi njihovn generani zastupnik, al Panonstib to opet bolje zna. Ovdje u BiH sigurno nećeš naći, a i ako nadješ ima da ga platiš kao da je zlatan.
 
pa moguce je to da pase od necega drugog,svkako cu morati da mjenjam semering sa jedne strane pa kad izvadim poluosovinu bice lakse izmjeriti pa po mjerama probati naci, ali eto pitam mozda neko zna odma koji ide i cjenu jer vjerujem da se ovaj zf trap koristi na jos dosta traktora

zombie ovo sto si naveo za zlatno polje je sigurno tacno
 
Uglavnom mladen87 da radim sve poslove sa njima.Univerzalni su to traktori,imam i uzane točkove za njih,tako da mogu i sejati,prskati i parati sa njima.Imaju i ispomoć manji traktor.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh