Case

Meni ovi traktori izgledaju super :D Jedino što su malo laki na njhovu konjsku snagu koju imaju . I ja sam zaiteresovan da kupim jedan sad za mesec dva , pa sam dosta čitao vaše komentare i kritike o CASE JX95 . neznam JOHNI kako se on hvali do sad sa CASE JX 95.
 
e motor sa 4,5 l se ugradjivao za americko trziste,i sa auspuhom na desnoj strani,i ponavljam traktor nije lak za tu konjazu napred je lepo opterecen sa 450 kg tegova,traktor ima vise od 700 r/c i motor je ostao suv nema kapi curenja na spojevima i ostalim delovima,veoma lako se odrzava jer se delovi proizvode u srbiji i jeftiniji su nego dzondirovi,video sam jednog turcina da ore sa jx 95 i plugom 5x35 na 30-35cm ima snimak ali sam zaboravio gde,
 
zzivica je napisao(la):
e motor sa 4,5 l se ugradjivao za americko trziste,i sa auspuhom na desnoj strani,i ponavljam traktor nije lak za tu konjazu napred je lepo opterecen sa 450 kg tegova,traktor ima vise od 700 r/c i motor je ostao suv nema kapi curenja na spojevima i ostalim delovima,veoma lako se odrzava jer se delovi proizvode u srbiji i jeftiniji su nego dzondirovi,video sam jednog turcina da ore sa jx 95 i plugom 5x35 na 30-35cm ima snimak ali sam zaboravio gde,
U Tunguziji.
Bog te materin, traktor ko i svaki drugi, nije bre spejs satl.
 
Postavi neke slike ako imaš od tog CASE
Post je spojen: [time]1294661944[/time]
_________________________________________________
Ja sam pitao u Vait i rekli su da imaju CASEJX95 koji se sklapaju u Tursku cena je 30000 evra a imaju i sto se sklapaju u Italiu su 32500 evra , cene su bez PDV . Pa sad treba da idem u Vait da vidim koje su razlike između turaka i taljana .

Post je spojen: [time]1294687590[/time]
_________________________________________________
Naj verovatnije ću uzeti taj Tailjanski , sta vi predlažete ? :sta:
 
Barbu je napisao(la):
Postavi neke slike ako imaš od tog CASE
Post je spojen: [time]1294636744[/time]
_________________________________________________
Ja sam pitao u Vait i rekli su da imaju CASEJX95 koji se sklapaju u Tursku cena je 30000 evra a imaju i sto se sklapaju u Italiu su 32500 evra , cene su bez PDV . Pa sad treba da idem u Vait da vidim koje su razlike između turaka i taljana .

Post je spojen: [time]1294662390[/time]
_________________________________________________
Naj verovatnije ću uzeti taj Tailjanski , sta vi predlažete ? :sta:
PRedlazem ti turski zbog motora jednostavnije je konstrukcije i laksi za odrzavanje :cao:
 
Case je vlasnistvo Fiata, tako da su motori 100% Fiat. Motor 3.9l je Turk traktor po licenci Fiat-a.
 
zzivica je napisao(la):
e motor sa 4,5 l se ugradjivao za americko trziste,i sa auspuhom na desnoj strani,i ponavljam traktor nije lak za tu konjazu napred je lepo opterecen sa 450 kg tegova,traktor ima vise od 700 r/c i motor je ostao suv nema kapi curenja na spojevima i ostalim delovima,veoma lako se odrzava jer se delovi proizvode u srbiji i jeftiniji su nego dzondirovi,video sam jednog turcina da ore sa jx 95 i plugom 5x35 na 30-35cm ima snimak ali sam zaboravio gde,

Ma o čemu ti pričaš Bog te molovo? :sta:

Imam u dva traktora motore Iveco 3,9 l (92 ks) i Iveco 4,5 l (106 ks). Manji motor je zmija na gasu, srčan, "puca od snage", dok je ovaj veći jak no nešto tromiji na gasu i nije tako srčan. Motor od 4,5 l je norme Euro III pa je zbog toga malo tromiji. Inače oba su dobra i tu nema šta. No i oba su pijanca čim ih se potera preko 1900 o/min, a pogotovo na cesti kad ih se tera pun gas (2300 o/min). ::vino:: Moj glas ipak ide za motor od 4,5 l, premda više volim vozit ovaj od 3,9 l. :D
 
Sad si sve rekao . Glasam za ovog a više volim da vozim onog .
Post je spojen: [time]1294710725[/time]
_________________________________________________
Ili jedan ili drugi :sta:
Post je spojen: [time]1294736331[/time]
_________________________________________________
Sa 4,5l motorom možda više će da traje
 
Pa kaže ti čovjek da je manji žvahniji, i odma se osjećaš ugodnije i nabrijanije, kad on veselo prima gas, više se čuje rika, svaki puta se malo osmjehneš..
 
Ja ću uzeti najverovatnije sa motorom 3,9l jer kod nas je laka zemlja ljudi ore sa ruso 82 sa tri brazde pa pršti ,a sa 539 da i nepričam peva po njvi sa dve brazde ::namigivanje:: neću ni rusa ni kineza mada su dosta jeftini zato što hoću case jx95 kad lupim onda kupim
 
Barbu je napisao(la):
Ja ću uzeti najverovatnije sa motorom 3,9l jer kod nas je laka zemlja ljudi ore sa ruso 82 sa tri brazde pa pršti ,a sa 539 da i nepričam peva po njvi sa dve brazde ::namigivanje:: neću ni rusa ni kineza mada su dosta jeftini zato što hoću case jx95 kad lupim onda kupim

Imam ja i rusa ( :D), a možda bude još jedan nakon ovih plavih, pa da onda bude plavi:crveni 2:2.
 
Nazad
Vrh