Case

zombie_666 je napisao(la):
Kako se snadjes za dijelove?

Ima li neko mozda Case 1390 ili 1394? Gledao sam jedan 1394 sa prednjom vučom, odličan traktor, al ima hydra-shift mjenjač koji je je*en za odrzavanje, pa sumnjam da bi se to čudo moglo popraviti kad rikne (a nekad mora da rikne).

Gdje si gledao taj traktor, posto ja pordajem Case-a 1394 pa reko da nisi bio kod mene. : :ppozdrav:
 
basic je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Kako se snadjes za dijelove?

Ima li neko mozda Case 1390 ili 1394? Gledao sam jedan 1394 sa prednjom vučom, odličan traktor, al ima hydra-shift mjenjač koji je je*en za odrzavanje, pa sumnjam da bi se to čudo moglo popraviti kad rikne (a nekad mora da rikne).

Gdje si gledao taj traktor, posto ja pordajem Case-a 1394 pa reko da nisi bio kod mene. : :ppozdrav:

Našao sam jedan sasvim slučajno blizu Brčkog, kad sam išao da gledam jedan Belarus 82.1. Predobar traktor, isti kao tvoj sa oglasa al ima lošije gume i nema automatsku kuku. Onako je u dobrom stanju motor, al me brine taj mjenjač jer je nenormalno teško servisirati ga (našao sam preko neta refurbished dijelove u američkoj drzavi Utah, neka firma se bavi tim starim Case traktorima, al hydrashift sklop kosta nesto vise od 1800 dolara+transport), a i dosta je skuplji od tvog, pa sam ga smao malo pogledao i to je to jbga. Steta je samo sto ima taj mjenjač, model sa običnim mehaničkim mjenjačem je nepoderiv, imaju stvarno dobro riješen motor i mehaniku.
 
14tlwf8.jpg
 
Aaauuu pa Vi "ubiste" čoveka.
Neki dan sam probao samo da vozim jednog 95-taka.Kakav je u njivi ne znam ali po putu je fino kao u autu.
 
@Zzivica da Vama ne treba nesto drugo a ne masine.
Ako je 577 orao tim plugom i sa uzanim gumama...proverite da Vam rode nisu ugazile njive ove godine.
 
vrvead.jpg
ovu strnjiku sam probao orati pre 2 mes. ali nise dala orati bilo je kao testo a sada na 30cm lako kao da nije ta njiva,nerazumem zemlju?
 
Jedne večeri se vraćao sa oranja mrkla noć,odjednom iz čista mira levi prednji točak počeo da pravi osmice,kad sam stao vidim da se 6 šrafova izvilo a 2 samo što nisu.onda skinem sa drugog točka 2 šrafa i zavijem da mogu da dodjem kući.čudim se kako da mi se desi a da ništa neprimetim.
 
Kakav humor suze mi krenule nemoj više pisati umreću bez zrna baruta.
Post je spojen: [time]1293138185[/time]
_________________________________________________
Ma dosta sam se patio sa 577,da kazem najjednostavniji,jeftiniji od jd što se tiče ivekovog motora delova ima na svakom ćošku zato nebrinem.kad nisam imao njega uveče kad legnem imao sam jake bolove u ledjima i krstima,ali sada je to samo prošlost a zato mene ledja više nebole.
 
da li neko ima ili zna kako da nadjem katalog ili knjigu za case ih 933,net sam pregledo nema ili ne znam naci. :sta:
 
Nazad
Vrh