Case

ako se nepronadjete u mom postu nacete se negde drugde ali jeb...s traktor planirao sam da kupim plug obrtac 3 brazde za njega ali kad sam otiso u temerin pa vido koja grdosija razgodio sam.ima oko 4200 kg sa tegovima ali izmericu ga za koji dan na digitalnoj vagi u n.beceju,i slikacu broj kila,samo mi je zao sto nemam vise zemlje da ga sto vise cakam da se isplati tako da ako neko ima zemlje da da u arendu ali samo kumanacki atar neka mi se javi.sad obradjujem sa njim oko 70 kj ali bih mogao jos dva puta toliko oko 200 kj.
 
ilicicev case od 210 al je i masina prosao pored mene a ja vozio presu sa 539 nisam skido pogled sa njega e nediraj mi kumancane jer nije u redu sto jes jes.
 
gdje da nađem radionički priručnik ili sl za case 5130 maxxum?
ako netko ima molio bi za pomoć
 
zzivica je napisao(la):
e posetite stranivu na facebook-u "Case ih" amerikanci postavljaju njihove slike i jako su zanimljive
to je za ljubitelje kejsa kao što ste ti i džoni jel i spavate u njemu
 
@todor :haha: :haha: :haha:
Sad nesto gledam cene sa sajma u NS koje sam dobio od prodavaca. NH5060 38000 evra+PDV a Case JXU 105 43000+PDV, znaci 5000 evra vam uzmu na ime ::svaka cast::
To su potpuno isti traktori samo je prvi plav, a drugi crven.
 
bojcetic je napisao(la):
@todor :haha: :haha: :haha:
Sad nesto gledam cene sa sajma u NS koje sam dobio od prodavaca. NH5060 38000 evra+PDV a Case JXU 105 43000+PDV, znaci 5000 evra vam uzmu na ime ::svaka cast::
To su potpuno isti traktori samo je prvi plav, a drugi crven.
ja ga nemam niti mi treba ja sam zadovoljan i sa imt traktorima
 
@todor
Slazem se ja da IMT odradi posao. Do 100 kj nema potrebe za zapadnim traktorom. Preko 100kj zapadni traktor+gazda ili belarus+radnik. Sta je bolje nisam siguran, ali druga solucija mi se nekako vise svidja.
Izvinjavam se na offtopic.
 
aaa nisu proizvodjaci krivi vec drzava jer je nabila tolke poreze,carina+pdv=nov rus 81.2
Post je spojen: [time]1280440269[/time]
_________________________________________________
sta da vam kazem kejs je mercedes medju traktorima ko ga jednom kupi nebi vozio nijedan drugi
 
zzivica je napisao(la):
aaa nisu proizvodjaci krivi vec drzava jer je nabila tolke poreze,carina+pdv=nov rus 81.2
Post je spojen: [time]1280407869[/time]
_________________________________________________
sta da vam kazem kejs je mercedes medju traktorima ko ga jednom kupi nebi vozio nijedan drugi
još pogotovo ako ga turci sklapaju dok imt može i malo dete opraviti a za kejsa ti treba neki servis i dosta ::novac:: ::novac::
 
ja mislim da ni malo dete nebi zeleo imt jer su gotovi...........
Post je spojen: [time]1280441933[/time]
_________________________________________________
evo kako stoje stvari kejs neproizvodi masine da bi se neko zajebavao sa njom po njivi vec svaki ozbiljan paor bi zeleo kejs masine ili vec ........
 
bojcetic je napisao(la):
@zzivica
Pocinjes pisati kao sto je to cinio Johnny. :haha:
Mozda je Johny kupio licencu od zzivice :haha: :haha: :haha: tako da mi ustvari neznamo ko je ko :haha: :haha: :haha: :haha: izvinjavam se za
:off_topic:
bojcetic je napisao(la):
@todor :haha: :haha: :haha:
Sad nesto gledam cene sa sajma u NS koje sam dobio od prodavaca. NH5060 38000 evra+PDV a Case JXU 105 43000+PDV, znaci 5000 evra vam uzmu na ime ::svaka cast::
To su potpuno isti traktori samo je prvi plav, a drugi crven.
Slazem se sa tobom....... :ppozdrav:
 
zzivica je napisao(la):
a da nepricam o kejsu 210 ks i imt 220 :haha:
ajde dok si vozio imt nisi ni reč rekao sad kad si malo ojačao i kupio kejsa prosipaš nam neke filozofije koje je džoni rekao pre tebe izgleda da se istorija ponavlja ako ga već toliko voliš pitaj ga da se uda za tebe a za generalnu kejsa ja ću pozlatiti imt bilo koji izvinjavam se članovima i gospodi moderatorima na :off_topic:
 
Baš si profesionalac-specijalac.Kada nešto zajuniš nema drugih reči sem tvojih.Smanji malo doživljaje to ti je moj drugarski savet.
 
bojcetic je napisao(la):
@todor :haha: :haha: :haha:
Sad nesto gledam cene sa sajma u NS koje sam dobio od prodavaca. NH5060 38000 evra+PDV a Case JXU 105 43000+PDV, znaci 5000 evra vam uzmu na ime ::svaka cast::
To su potpuno isti traktori samo je prvi plav, a drugi crven.
Ti druze ne vidis bas dobro, ako mislis da su to potpuno isti traktori. New Holland 5060 koji ima istu opremu kao i taj Case sto si gledao, isto kosta 43000, ako ne i vise.
Ali treba samo malo boje pogledati stvari, pa onda iznositi misljenje.... :D
 
Nazad
Vrh