Case

Majstore aj ti procitaj ovu temu od pocetka ako ne nadjes od JX 95 bar 10 stranica ja dajem otkaz kao globalni. :cao:
 
mikulaš je napisao(la):
Interesu je me mišlene vlasnika traktora jx 95. Chteo bi da kupim traktor za lmeđurednu obradu za sejane, špartanje ,prskanje ... Pa me interesuje potrošnja ,udobnost i dali može sa standardnim točkovima da uđe u redove. Zaiteresovam sam za ovaj traktor zato što mislim daje udoban a najeftiniji u ovoj klasi traktora.

Mislim da je mnogo bolje da uzmes sa uskim tockovima. Kod mene u selu ima jedna 95-ca sa uskim tockovima i radi bas to sto ti planiras da radis sa njime.
 
da postavim i ja svog case 4220 , mada je slikan sa mobitelom pa nije bas najbolje al glavno je da sa ja zadovoljan
14wyn0y.jpg
5b30at.jpg
 
Kako se snadjes za dijelove?

Ima li neko mozda Case 1390 ili 1394? Gledao sam jedan 1394 sa prednjom vučom, odličan traktor, al ima hydra-shift mjenjač koji je je*en za odrzavanje, pa sumnjam da bi se to čudo moglo popraviti kad rikne (a nekad mora da rikne).
 
Za sad mi nisu bili potrebni nikakvi dijelovi , osim onog standardnog fltera i remenja. Ako bi sta "riknulo" valjda ima u stepku u HR , ma sad ima puno case pa je se i malo ta mreza sa rezervnim dijelovima razvila . Inace sam izuzetno zadovoljan sa njim.
 
Ovo je stvarno neverovatno. Ja sam odusevljen. Za one koji ne znaju engleski. ja im mogu prevesti sve sto je bilo napisano u tekstovima koji su izlazili tokom filma. :ppozdrav:
 
jedino da skines ako je lezaj jos valjan pa da ga stavis u zagrejanu tivat mast da se namaze ali ako si vec skinuo kuoi nov
 
pa znam da nemoze ,a taji posao traje jedan dan a ne danima , verujem da se lako razvlaci trba ti malo betona ravnog i kolica , ako na jednom mtz920 moze da se odradi kvacilo za jedan dan sto nebi moglo i na taj traktor . nevidim tu neki problem osim ako placas da ti neko radi to jer majstori su cudo oce sebi da naprave posla
 
Jeste da sve to stoji ali ipak taj traktor nema mnogo radnih sati,bezmalo je nov a cikno mu druk ležaj :sta: Šta li će tek biti sa njim kada nagura do 5000 rh ako uopšte i dođe do te cifre ::lose::
 
Nazad
Vrh