Case

zzivica je napisao(la):
o jeb. jel ti znas o cemu pricas?plava kompresija je tecni azot a koriste ga zbog evropske unije da nema cadji na izduvnim sistemima a kilazu si se zaje.... :cool:
Alo, bre, zajebavam se, sta ti je... ::namigivanje::
 
moj komšija ima internacionala 955xl(znači sa prednjom vučom).traktor je znači isto 95ks.tvrdim da je i udoban i duži i teži i jači traktor od svakog ovog novog 95ks kejsa i pored toga što ima preko 10000rč.o kvalitetu nesme uopšte da se raspravlja,čak verujem da je i manji potrošač :ppozdrav:
 
ali njemu nije potrebna ta plava kompresije jel treba vama necete videti dim uopste verujte mi.
Post je spojen: [time]1275684870[/time]
_________________________________________________
sto :sta:
 
Dobro ti je rekao Lala da je tezi vise od 1000 kg. Mene bi zivo zanimalo to poredjenje starijeg i novijeg kesjsa jer bi to bio pun pogodak u ovoj temi. Moj traktor ima sa pola rezervoara oko 5400 kg sa 400 kg tegova a fale mu jos 4x50 kg.
 
mirmag je napisao(la):
Ma sta mi naprica...ispada da imas 70,a ne 28 godina pa si sjebo prsljenove...ajde boga ti...

Mogu posvjedočiti da godine nažalost ne igraju nikakvu ulogu kada se govori o bolovima u leđima ...
Te bolove jednom kada osjetite, razmišljati ćete drugačije ... ne dao Bog nikome.
:udri: :udri: :(

Zdravlje je prvo, 'ebeš di koju tisuću €, bolje dati više, i poslije obavljene smjene u stroju osjećati se odmorno, nego da poslije 2-3 sata rada plačem od bolova koje sam zadobio u neudobnoj kabini.
 
pitace ih starost gde je bila mladost? :haha:
nemamo pojima.
Post je spojen: [time]1275697631[/time]
_________________________________________________
ma sramota za drzavu da vozimo stare traktore,planiram da za 10 god. prodam kejsa i da kupim novog savremenijeg ali zivi bili pa videli.
 
Ima li ko ili da zna nekog ko ima Case 885xl 90 godište?Kako su se pokazali ti traktori?
 
Bio jedan kod nas u selu,a zna ga clan Panonstib. Ja ga nisam vozio,a taj koji ga je vozio kaze da je bolji od JD. Bio je bez prednje vuce,okretan,brz u transportu (40 Km/h),snazan,udoban (klima),a jedina mu je mana bila sto je menjac bio sa leve strane ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh