Case

paore jel su skupi delovi za tvoj 1056xl? kako te sluzi? :ppozdrav:
 
Delovi i jesu i nisu skupi,kako se uzme. Ja nisam za sad nista menjao osim sajle za sat i nekih gumica na hidroulici. Sve u svemu dosta zahvalnan traktor,z sad.
 
Evo jx95 sa dvobraznim 757 plugom i 35cm dubine jer me je sramota da orem plice zimsku brazdu a i on ima viska konja da mi pokrivi taj plug ali uglavnom ide 10km/h ali na tom snimku je 7km/h. imam i rotor za taj plug sam sam ga pravio i super sitni zemlju.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_wS47sbag-4[/youtube]
 
@zzivica: Aparat za gašenje požara je u kabini. :D Nas je nedavno policija zaustavila sa dvije prikolice i odma pregled papira, kontrola signalizacije, kočnica na prikolicama... pa kad je baja to sve pregledo pita jel imamo PP aparat? Iznenadio se kad je vidio da imamo i to u traktoru. ::namigivanje:: Od prošle godine u svim traktorima imam PP aparate osim u fergusonu u kojeg bi nekako trebao izmudrovat nosač i stavit ga.
 
mene nikad nisu sa traktorem zaustavili.kakva sreca a :sreca:imam veze debele kod saobracajaca,e zaustavili su kejsa kad sam ga razradjivao pa su se upoznavali sa saobracajnom i cenom zenin cale je radio u miliciju kad se neko spuca on izlazi da slika pa sam sve saobracajce upoznao i sad imam protekciju i nemaltretiru me:haha: :cao: :ppozdrav:
 
Pa i moja situacija što se pandura tiče nije loša.Moj venčani kum je saobraćajac,ženin brat saobraćajac,a kućni prijatelj policajac iz poretka.Nikakvih muka sa policijom nemam :D
 
aham i moj ferguson redovno odvuce komsijinog rusa dok ga slepa :haha: :haha:

Daj ZZIVICE prestani vise sa tim izjavama...


Koliko ono KG ima taj tvoj Case?? ::sramota::
 
Nazad
Vrh