Case

Jeste ,za svaki izvod,treba da imas i merenje povrsine,na velikoj palici imas dugme da snimis operacije recimo u oranju okretanje pluga,nastelujes gas tj.obrtaje motora i on sam sve to odradi na kraju.
 
Da li neko zna gdje bi se mogao naći ovaj prekidač za Case 5140?
61dcc8833e77947604530d9b0e6dd182.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Bil mi objasnio kako se koristi?
Ono sto sam do sad provalio da rucica napred nazad i gore dole kontrolise dva zadnja izvoda. Kako se kontrolisu ostala dva para.
Sta se kontrolise na ta tri dugmica na tom malom dzojstiku?
Jedno od ta tri dugmeta kad se stisne dobijes treci i cetvrti krug na taj dzojstik. ali samo dok drzis. ostala dva nemaju funkciju. to je za trecu funkciju na prednjem utovaracu.
 
Marko mislim da nebi bio problem da improvizujes od nekog drugog okretnog prekidaca od necega pa cak i od bosch brave neke , ispod stavis ne vidi se ,zasrafis a gore nataknes taj plasticni dio . Kazem ako ne nadjes original.
 
Da li je neko ugradjivao klimu u Case 5140 i da li se isplati raditi tako nešto?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Kod mene nema klimu, a mislio sam da ugradim. Naravno ako nije previse komplikovano to da se odradi

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Da li ti sta znaci koliko je kostalo na case-u 1455x?
Clan @Š1me je ugradjivao klimu na svog case-a, on je nabavljao dijelove preko a majstor ovde mu je sastavljao. Ali izgleda da mu nije stavio dovoljno plina, jer je pisao da slabo hladi..
Ovde ces tesko naci kakvog majstora za klime da zna tacno u koji sistem ide koliko plina ili da zna naci kvar. Vecina samo zna prikopcati one prikljucke i napuniti sistem.
 
Može li reći neko ko je radio klimu koliko je otprilike ga to koštalo?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Nisam ugrađivao, nego mjenjao postojeći kompresor i ventilator. Kompresor i ventilator su bili oko 300-350€ ako se dobro sjećam
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Vidiću ili original ili ima ovde kod mene u selu do majstor za klime, pa da on pogleda i predloži kako riješiti

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh