Case

boki je napisao(la):
Samo DJoni pravi takve snimke :nono: dok ne ostne bez traGtora :haha: :haha: :haha: :haha:

Mislis dok mu ne pobegne :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
11uggap.jpg
 
Ovakvi traktori sluze za Ginsovu knjigu rekorda ili imaju neku prakticnu primenu ? :sta: :sta:
 
Za moje potrebe bio bi zgodan JX-80.
Znate li nekog ko ga ima i kako ga sluzi?
 
ako se sklapa nemora znaciti da je losije kvalitete...ali usporedivati staroga i novog nema mi smisla... ::lose:: ja dalje dajem glas novom case...novo je novo..a traktor je odlican..ima ga moj kolega
 
Mene interesuje kako se vlasnici starijih case-a snalaze za delove i koliko recimo koštaju generalne za 4-voro cilindraše.Isplate li se kupiti neki 86-90 godišta od 85-90ks za recimo 7000eura ali da nisu baš utegnuti.U suštini ispravni ali cure na sve strane.motori mogu da izdrže jednu-dve sezone.
 
didi je napisao(la):
Mene interesuje kako se vlasnici starijih case-a snalaze za delove i koliko recimo koštaju generalne za 4-voro cilindraše.Isplate li se kupiti neki 86-90 godišta od 85-90ks za recimo 7000eura ali da nisu baš utegnuti.U suštini ispravni ali cure na sve strane.motori mogu da izdrže jednu-dve sezone.

Nisi li rekao da u selo ne možeš da doteraš sem IMT-a ništa jer bi ti se drugi smejali ? :sta: :haha: :haha: :haha:
 
Ma ovo mi je slučajno naletelo preko zetovog prijatelja koji se bavi uvozom kola.Izašlo bi me oko 7000 eura za neki od 85-90ks uvezenih iz mađarske.
Ja i dalje mislim da je IMT 5136 trenutno najisplativija kupovina kada bi se gledalo plaćeno+uloženo i dobijeno.Da kupim neki solidan za 6000eura(može se lako naći) i uložim 2000- 2500eura imaću traktor od kojeg se neću stideti.
 
Delovi uopste nisu skupi. Da bi uradio kompletnu generalnu na motoru D-358 (90-105 ks) ne treba ti vise od 2500-3000 eura max. Cak mislim da je jedan nas clan radio motor i kvacilo za 3000 e. Naravno delovi su originalni ,a ne sa raznih vasara.
 
Nazad
Vrh