Case

Nisi u pravu.Ima dosta casea sa cummins motorima .
Post je spojen: [time]1258287651[/time]
_________________________________________________
Sada ovaj moj odgovor ispada bez veze posto je neko predhodni odgovor obrisao. :sta:
 
kiraj je napisao(la):
Nisi u pravu.Ima dosta casea sa cummins motorima .
Post je spojen: [time]1258287651[/time]
_________________________________________________
Sada ovaj moj odgovor ispada bez veze posto je neko predhodni odgovor obrisao. :sta:
Verovatno je obrisano jer se jhony-case-fendt-itd pojavio sa novim nickom, pa smo imali malo posla...
 
moj case ima cuminns-ov motor prava zvijerka.Ovo je odgovor od coveka sa hr foruma koji ima case 5140.
 
fiatovi motori idu u samo manje i jeftinije serije jx i jxu do 106ks,cs i mxu od 100ks imaju sisu
 
probusila mi se prednja leva guma ali drzi ceo dan,pa sam odneo vulkanizeru da se on snjom malo pati posto je tubeles,kaze naduva je i nigde nepusta ali sutra ce biti konacno.nesto su mi mekane gume posto se seku na suncokretiste i capurje.
 
pa dobro živice što ti ne snimiš tako kao džoni možda će tvoj ići brže od njegovog
 
da ali sledece godine kad sam sad sve uzoro a i nejunacim se lepse mi je da se vozim u kabini nego na plugu a pre nekoliko dana sam isao da orem pola jutra komsiji pa sam prolazio kroz tragove koje je fendt od 300 ks prokopao verovao ti meni da je trag bio dubok 1 m zao mi sto nisam imao fotoaparat da slikam ako hocete slike moze sutra nije daleko.znaci tolko duboko da se jedva video prednji tocak pravo uzivanje,tragovi dugi 200 m i vozim se kao na reliju.
 
Nazad
Vrh