Case

Jel ima neko ovakvog ili sličnog?Ja sam oduševljen kako ga Englez napravio:ppozdrav: Da ga ima živica šta bi reko kad imt gura 10 000 bez da se popravlja:haha:
sdc11327.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
@Kris80
Cena je 50+pdv sa dva para guma. Sta ima od opreme ne znam, nisam video traktor. Verujem da za te pare je u full opremi. Ne znam dimenzije guma, mogu saznati kad dodjem u selo.
 
Koliko si napravio radih sati? Ima tu jedan ali sa onim lošijim (starijim) iveco motorom, ali taj ima jako malo sati
ima 1550 sati m, motor Tier3 4,5l

- - - - - - - - - -

barbu jel imas jos neki kejs?kako stoji taj topling?plug ti je pod desnu stranu.moj traktor jee bio poslednji u titanu sa oreginal ivekovim motorom ostali koji su kasnije dosli su turktraktor.
Ja sam ga 15. 02.2011 sam bio u Novi Sad i video traktore birao sam koi cu da bude moj i kaparisao i u polovini marta sam doterao kuci traktor . Ne znam sta hoces da kazes o toplinger i plug
attachment.php
attachment.php
attachment.php
 
Udjem u temu Case i vidim gomilu gluposti. Kod nas u selo stigao jedan od 115ks Farmall U. Cena paprena + pdv (ali ima 2 para guma).
Kvalitet mora i da se plati. Ovaj traktor je i meni zapao za oko i smatram da je pravi izbor za gazdinstva do stotinak hektara. Ukombinaciji i sa uzanim točkovima jedno porodično gazdinstvo sve operacije u ratarstvu može da radi sa njim.
 
Da stvarno je traktor prelep i univerzalan, sa kombinacijom uskih tockova, a sto se tice unutrasnjosti jedino su mogli nekako onaj "dzojstik" da integrisu sa desnim naslonom sedista!
featurefarmallupro1.jpg
 
Samo Titan što prodaje traktore Farmall nije sa ovim menjačem.Ova je skuplja varijanta...
 
Jos skuplja!? Pa onda je bas dosta visoka cena za taj traktor! Pa koja je razlika onda u ovoj ''full'' opremi, sto se ovde spominje, i ''standard''?
 
Ovaj što se ovde spominje na forumu s kojim se daju i uzani točkovi je daleko od full-a.Razlika od full-a i standarda je oko 20.000 evra.Ovaj što prodaje Titan je između nešto...:ppozdrav:
 
Pocece za koju deceniju da se prave bez kabine.niece trebati vozač,sami Ce obavljati zadatke .....

То неће бити у скорије време, јер ти за то треба вештачка интелигенција...

још малко сличица од ове црне пуме...
puma-cvx-platinum-editon-3.jpg


puma-cvx-platinum-editon-5.jpg
 
Posle ovih slika iz kabine ja se pitam dal se išta šteluje na priključnim mašinama ovakvih traktora. Jer kada stanes na oranje, ili blatnjavu(svežu) zemlju, kako se vratiti kaljav u ovakvu kabinu. Treba se pre(i)zuvati kao Steva Žigon, ili imati pomoćnika. Inače mašine za respect, i parajlije.
 
Jako laka zemlja ali i zahvat je blize 2m. Na zalost nemam nijedan snimak rada Case Maxxum 125 iz Stapara. Na prolece ako ne zaboravim okacicu koji video materijal.
 
Nazad
Vrh