Case

barbu jel imas jos neki kejs?kako stoji taj topling?plug ti je pod desnu stranu.moj traktor jee bio poslednji u titanu sa oreginal ivekovim motorom ostali koji su kasnije dosli su turktraktor.
 
Poslednja izmena:

Po meni je oglas OK jedino motocasovi ne stimaju. Verovatno je greska i fali jedna nula. Za traktor od 255 ks star 10 godina i sa 5000 motocasova je cena od 35.000 eura sasvim OK. Verovatno bi kod nas trazili vise ali na zapadu je ponuda polovnjaka dosta veca pa ne mogu da traze tako visoku cenu.
 
Jučerašnji put u Adaševce nije prošao bez jednog vizualnog pregleda traktora.
ssl23281.jpg
ssl23282.jpg
ssl23283.jpg
ssl23284.jpg
ssl23286.jpg
 
Samo koliko sam video da će Vašeg nadživeti to je sigurno.Zašto? Pa nije iz Turske!
Da bi Vam rekao pojedinosti o tom traktoru morate se debelo učipiti jer informacija je najskuplja.
 
Poslednja izmena:
moje traktore nece nijedan nadziveti pa ni ja,do dodjes daa vidis cudo od 539 jer ja nemam objasnjenja,radio generalnu na 9000rc a nije trosio ulje palio dobro e sad natprirodna pojava je anaser koji nikad nije popravljan za tih 9000rc,i ja ga otvorim iz radoznalosti da vidim dokle misli kad ce da crkne kad **greška cetkice ko nove ej 100% fabricko a u tom stanju ni meni nije jasan.
 
Uz duzno postovanje, kolega @zzivica, pisete prilicno napamet, i bez preteranog znanja da to potkrepite. Usput spamujete temu, i umanjujete kolicinu korisnih informacija u istoj. Napadate Panonstiba, coveka koji je svoje znanje i umece prikazao vise puta, i najvaznije od svega pomogao mnogima. Istog tog Panonstiba stavljate u situaciju da se okane foruma i corava posla, te zbog Vase sprdnje i neznanja da mnoge kolege sa foruma ostanu uskracene za dragocenu pomoc i besplatan savet. Budite mudri, i ne zamarajte sa pausalnim ocenama.
Srdacno, Milan :ppozdrav:
 
Udjem u temu Case i vidim gomilu gluposti. Kod nas u selo stigao jedan od 115ks Farmall U. Cena paprena + pdv (ali ima 2 para guma).
 
@bojcetic I kolika je ta cena paprena i koje marke i dimenzije idu uzane gume uz traktor?
 
juce sam imao zezanje sa mojim traktorom hteo sam da zamenim sat koi pokazuje temperaturu bio je od onih na zicu hteo da zamenim sa ziva,prilikom stezanje je puklo mesto gde ulazi esducir
0191.jpg
da ne bi bilo sve ednostavno pocepao se straf f-8mm koji drzi ovaj deo pricvrsten za blok
0190.jpg
.Zavario sam gde je puklo sa gusenom elektrodom a strav nisam uspeo da izvadim pa sam sklopio sa jedan straf manje i videcu dali moze tako da prodje za sada ne pusta nigde antifriz ali nikad se nezna
0192.jpg
 
Nazad
Vrh