Case

Ако лаже сајт лажем и ја...по овом сајту кејс максум 190 је тежак 17450 лбс или око 7895 кг
http://www.tractor-specs.com/specs/CaseIH/MXM190.aspx
ако има предњу хидраулику, на њега се може накачити без проблема тег од 2500кг...што и раде странци...
 
Nema prednju hidrauliku ima tegove. Uglavnom procitao sam da je to isti traktor kao New Holand TM190. Samo me je zanimalo saznanja ljudi u vezi sa tim traktorom. Misli ako padne trgovina docice sa njim 4 glave obrtac. Sto nemislim da je teskooca za takav traktor
 
Све је то исто...јер је кејс купио њу холанд...само се по боји разликују...такође и по предњој стилизацији маске...све остало је исто...

Може он да вуче обртач са 5 глава, мајку му па има 190 коња...што би ти дошло 38 кс по глави, скоро па идеално...

јел се зна цена максума 190?
 
case u akciji .kupio sam za njega kuhn master 120 sa 4 glave ,a namera je bila da se jedna skine ,medjutim nismo primetili da nesto brze i lakse ide sa 3 gotovo slicno...nvr vracamo 4 glavu
case.jpg
,
 
владо царе, нема потребе да му мења назив у магнум или штајгер, већ само да му уместо оно 5150 стави рецимо MXM 150 што аутоматски говори да је јачина мотора ту негде око 148-150 кс...да се зна којој класи трактора припада:osmeh:

- - - - - - - - - -

леп плуг и леп трактор...да те служи дуго и да заради новији...
 
Nazad
Vrh