Breskva i Nektarina

I kolko tu roda po stablu prosecno ima 15 kg?

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
I kako si onda zadoviljan sa cenom 1500 din po stablu a obilazis ga cele godine ofbi troskove i sta ti ostane
Nekad je ostajalo 15 eu cisto po stablu..

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
Pa zar je malo 900 000 na primer samo od glorije? Ja sa tim zavrsim skoro(70/80%) troskove ,rezanje ne placam sam rezem,da se napomene i to. Pritom u te troskove sabiram i jabuku. Ja imam uz tu gloriju,1000 drveta skarleta i da ne nabrajm sad.Tako da sve u svemu nije lose.
 
Nazad
Vrh