Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
15 do 20 . Ja gloriju imam 600 drveta.I kolko tu roda po stablu prosecno ima 15 kg?
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Ocigledno se mi ne razumemo,ili ti jednostavno ne zelis da shvatis,ja sve vreme.prciam o tome kada bi breskva bila 30 40 dinara onda bi ja prvi prosipao u sanac ili sve u otkup ,a onda bi plakali sto nije oko 100. Daleko od toga da je ovo sad nesto sprektakularno. Ali tako je kako je,mi tu nazalost tesko sta da mozemo pojedinacno. Zna se ko je tu kriv najvise.Nadam se da citaju hladnjacari sta divanis pa mogu da spuste jos malo cenu dole . Ti ne bi imao problema ni sa time ? Takav kao ti je potreban u svakoj grani poljoprivrede da bude " realan " i da ubedi nezahvalnog seljaka koji hoce mnogo !
Drzava ,ali o politici mi ne pada napamet da razglabam,jer mi je pun vise .Ko je kriv?
22. Pre 3 godine tabjiraca pipalica,pre dve tarup ino brezice,prosle godine atomizer vuceni, i za par dana stize pojacanje u vidu IMT 549,a u planu je po zavrsrtku sezone i calderoni pipalica,pa mozda i neka teska vocarska italijanka tanjiraca. Ali otom potom,ima vremena.Kolko ti imas godina? Jesi li sam zaradio mehanizaciju I vocnjake ili ti je to ostalo od oca?




