I kolko tu roda po stablu prosecno ima 15 kg? Sent from my SM-S901B using Tapatalk
vasovac Član Učlanjen(a) 25 Jan 2011 Poruka 3.827 Lokacija čačak Danas u 12:16 #1.241 I kolko tu roda po stablu prosecno ima 15 kg? Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Ž Žilee Član Učlanjen(a) 8 Avg 2022 Poruka 288 Lokacija Petrijevo Danas u 12:34 #1.242 vasovac je napisao(la): I kolko tu roda po stablu prosecno ima 15 kg? Sent from my SM-S901B using Tapatalk Kliknite za proširenje... 15 do 20 . Ja gloriju imam 600 drveta.
vasovac je napisao(la): I kolko tu roda po stablu prosecno ima 15 kg? Sent from my SM-S901B using Tapatalk Kliknite za proširenje... 15 do 20 . Ja gloriju imam 600 drveta.
vasovac Član Učlanjen(a) 25 Jan 2011 Poruka 3.827 Lokacija čačak Pre 2 minuta #1.243 Pa da ja sa navonavanjem ne postignem vise od 20 kg po stablu Sent from my SM-S901B using Tapatalk
vasovac Član Učlanjen(a) 25 Jan 2011 Poruka 3.827 Lokacija čačak Pre 1 minuta #1.244 Ako ostavim vise ne moze trece branje da postigne krupnocu Sent from my SM-S901B using Tapatalk