Breskva i Nektarina

Попрскано деланом други пут против коврдзавости
 
Danas ponovljeno prskanje breskve protiv kovrdzavosti mestimcno ima zarozelih pupoljaka valjda ih nece sprziti u svakom slucaju videcemo
 
Pa nemam neku kolicinu tako da i ova manja pakovanja delim na dva prskanja a ako pocnem da kombinujem bice vise bacanja nego prskanja:-(
 
Ја сам синоћ прскао други пут касније сорте ,а први пут раније,прво прскање галофунгин т, а друго радијус
 
Увек је боља превентива него лек, тако да су сада заштићене.Сачекаћу два дана да се отворе сви пупољци и онда радијус и са тим завршавам што се тиче монилиније . пс. радијус је иста активна материја као корус.
 
ara7y6yv.jpg
ry7e4aje.jpg

E, ja domaćin,danas završio rezidbu breskve... :cool:
 
Dobije se znatno manje roda,al' je zato krupna i ujednačeno kalibrisana.Jednostavno ide se na manju količinu naj naj klase koju odmah prodaš umesto masa i masa gronja sitnih koje posle džaba bereš ako i uspeš da ih prodaš bud zašto.Baš sam juče pričao sa čovekom ovde kod mene ima dosta bresaka al' je i on već posadio trešnje "izmađu",ja lično imam par komada na okućnici pa mi više odgovara radashinova varijanta.
 
Nazad
Vrh