Bolidi poljoprivrednog novinarstva

Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Zaharije no.1 ::lose::
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Prošle godine u septembru na jednoj tribini kod nas pred oko stotinak ljudi ladno je izčačkao nos i obrisao ga u fotelju na kojoj je sedeo,naocigled svih nas i gore pomenutog Mileta Stankovića.Grozota.

2ecnlnk.jpg
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Ljudi, loše je to što često kažeš i što ne misliš, govorim o ljudima u medijima.Loše je kad je novinar član stranke kojoj pripada određeno ministarstvo.
Uroša sam upoznala u Šimanovcima na nekom snimanju, dobar je lik, ne glumi veličinu, "narodski čovek".Dopada mi se što ne prekida sagovornika u pola rečenice.
A Zaharije bi trebalo polako da se povlači, ne što loše radi, već da narod ne pomisli da vreme stoji decenijama...
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

A Zaharije bi trebalo polako da se povlači, ne što loše radi, već da narod ne pomisli da vreme stoji decenijama...
[/quote]
::svaka cast::
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

zaharije je preterao svaku meru, nazvao je seljake narikačama, kao umesto što kukaju bolje da promene sve agrotehničke mere pa će im poteći med i mleko. ja povećam proizvodnju 30% a dobijem 30% manje nego lane ... šta kažete za jelenu henc i zelenožuto nebo iza nje
?
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Gledala sam tu emisiju, paralo je uši...Al znaš ti njega-ili je kap po kap, il zaštita od grada...I sad bi nas prekinuo...Kažem da ovoj zemlji treba jak i udružen proizvođač, oduševljena sam ovim forumom -zreli ste za parlament, pametniji i iskusniji od mnogih političara.Razmislite...
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

mira je napisao(la):
Gledala sam tu emisiju, paralo je uši...Al znaš ti njega-ili je kap po kap, il zaštita od grada...I sad bi nas prekinuo...Kažem da ovoj zemlji treba jak i udružen proizvođač, oduševljena sam ovim forumom -zreli ste za parlament, pametniji i iskusniji od mnogih političara.Razmislite...
pa kad bi mi ušli u parlament verujem da ni jedan ministar nebi mogao izaći sa nama na kraj pogotovo milosavljević
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

to što je deda zare urednik i voditelj emisije o poljoprivredi to i nije veliki problem
problem je što je on savetnik ministru clan raznih odbora komisija i ko zna cega još
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Tačno ljudi.Zaharije treba da se skloni i da svoje mesto ustupi nekom mladom momku ili devojci koji su završili školu i čekaju na radno mesto a ne on od sto godina da priča neke nebuloze,mlati praznu slamu i soli nekome pamet.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

U pravu sam, vidiš.Razmisli, ko govori o problemu seljaka-niko!Meni bi bilo normalno da o seljaku brigu vodi neki veterinar, agronom, farmer...Zamisli sve njih kako sade luk, ili beru kukuruz, ili oru, ili....Mislim na ove u foteljama...Čekaju subvencije...
Razmišljajte o tome...
::prica::
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Sve to mi znamo a i oni i to vrlo dobro samo što serviraju neke svoje priče i trude se da narod ubede da je to sve tako kao što oni kažu.U mom selu Zaharije je pravio nekoliko reportaža.Samo jedna je bila na malim ekranima i to isečena,smanjenog obima zbog toga što su svi rekli istinu o našem položaju i tome kako nam je lepo i isprozivali sve od reda.Na kraju su zbrisali cela ekipa sa sve Zaharijem jer umalo nisu dobili batine zbog svog poganog jezika i vređanja prisutnih
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Zaharije je sredio kod nas u selu jednom coveku da dobije 45 ha drzavne zemlje a da nema ni 20 umaticenih grla stoke u dvoristu. Cak to covek ni ne krije,vec se hvali.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

todor je napisao(la):
pogotovo milosavljević
ne spominji skota!
evo juce je ramislj'o i razmislj'o, pa skont'o da ce cene padati...
to je tek bolid nad bolidima. pa da lupa nasumice vec bi nesto pametno rek'o.
ali ne!
on mora da RAZMISLJA!
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Kapiram. Previše smo vremena potrošili na priču o njemu. Sutra uveče javljam gde i kada imam terene u Vojvodini. Možda se nađemo i krenemo sa nekom pričom. Veliki pozdrav za sve!
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Svi koji sede tamo u foteljama su zaposleni preko debelih veza a retko ko od njih ima stručnu spremu višu od srednje škole.Oni koji su fakultetski obrazovani nemaju profesionalni kadar za vršenje dužnosti ministara poljoprivrede i agrarne politike nego neke koji nemaju nikakvih dodirnih tačaka sa istim pa kako onda da znaju nešto u tom polju nego bukvalno lupaju gluposti
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

paorpaor je napisao(la):
Ljusa sta si mu dala pa da ti bude dobar :haha:
Ako je tema bolidi poljoprivrednog novinarstva i ja napisem da je bolid br.1 zaharije,kakve to veze ima sa nekim davanjem,i to u ženskom rodu?! :sta:
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Sto dirate cica Zaharija pa nije on jadan kriv sto je mator, jos malo pa cete morati "sve najbolje" o njemu "-)
Prava katastrofa su ovih nekoliko zadnjih ministara a verovatno i oni pre njih..
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

2h7ovwp.jpg
Rodjen 2. januara 1926. godine u Šapcu. Završio uciteljsku školu. Ucesnik oslobodilackog rata 1944-45. Novinar od 1. decembra 1948. godine (list Zadruga), do danas. Posle nekoliko listova («Glas») od 1.novembra 1964. radi u TV Beogradu. Osim emisije za poljoprivrednike uredjivao : «Reflektor», «Mandat», «Nešto cetvrto» i emisju «Znanje imanje», do penzionisanja 1987. godine. Nakon toga u televiziji Politika osnovao i uredjivao emisiju «Cetvrta dimenzija» koja se bavila problemom zaštite materijalnih i gradjanskih prava gledalaca koja su uzurpirana od strane državnih cinovnika ili drugih osionih pojedinaca. Od 1998. godine autor je emisije Znanje na poklon , na televiziji B92. U toku ovog perioda uredjivao je i izdavao poljoprivredni kalendar, knjigu «Kako pobediti sušu». Dobitnik novinarskih nagrada «Svetozar Markovic» , nagrade Saveza novinara Jugoslavije «Moša Pijade» i nagrade saveza novinara Jugoslavije za životno delo.


Pa po svim ovim zaslugama i godinama bilo bi dobro da izvadi godisnji odmor.
 
Nazad
Vrh