Blizi li se kraj sveta?

Nazalost

2ns2vc1.jpg
Nisam naso odgovarajucu temu gde bi ovo postavio pa moze ovde.
 
Zato ce ovo stanje uskoro bog samo da resi,ko u potopu ostace samo koji su mu verni.A dotad se moramo potruditi da nas izabere. Inace ljudi uglavnom rade na svoju stetu pa nam je tako kakoje.
 
Čitam ova dva zadnja posta pa se sjeti da sam nekad čitao knjigu oružje budućnosti ili neki sličan naziv. I cenejac 111 je bio blizu ali nije razradio temu.:osmeh: Jedna od opcija je da negdje na mjesecu uzmu stijenu i gađaju ove na zemlji. Izgleda glupavo ali izvodivo jer, zbog manje gravitacije mjeseca netreba neka velika sila da podigne kamenčinu.
Naravno da nemislim da je uzrok ovoga u Rusiji to, ali me komentar od Duško 58 povuče "da neumre neprosvijećen":ppozdrav:
 
Mozda nisu ovaj put ameri ali strune su nategnute do maksimuma pitanje je koliko fali da neka pukne !! Korejci probaju i mic po mic su sa dometom do amera a mislim da ih se neplase ni malo ,cackaju ruse sa tom sirijom a sa njima se neigra ,kinezi hoce da uniste dolar sa nekom novom valutom ,Obama je izjavio da su duzni sesnajst hiljada milijardi dolara to kad bi trebalo da se odstampa koliko treba vremena akamoli da se vrati a pitanje je kome su oni to duzni masonima ili ??? I polako su saterani u cosak njihova nadmoc se polako lomi i popusta mislim da ce napraviti neki nepromisljeni potez jer su skloni tome i izazvace neki karambol.
 
Sad se pojavilo odjednom i na Tibetu je oceso atmosferu neki deo,pa skoro na Japan da je pao pa u Rusiji je stvarno pao i na Kubi pa koliko ih je bilo bog te nama jos samo asteroid fali nemozemo ovako da se oporavimo i sagradimo akamoli da se nesto ovakvo desi .
Kod nas je prosle godine nega vatrena kugla neka loptasta munja pala par kuca od mene tj 4 kuca od mene i srusila krov i probusila jednu plocu strasno a malo sranje a mogu misliti ovo sta moze napraviti .
 
http://www.vestinet.rs/svet/sta-je-palo-u-jezero-ronioci-nisu-pronasli-delove-meteora-video

A vidi se kako je zapljusnulo nesto parcad leda svugde okolo znaci da je nesto upalo ,a sad ga nema ???

- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

A gledajte sad ovo siguran sam da nemogu prava saznanja da iznose u javnost ali ovo nelici ni da je udarila neka raketa u taj meteorit pa se on pocepo na sitnije komade ,a vec je usao dovoljno duboko da bi se sam od sebe pocepo .
Mislim da ovo definitivno nije prirodna pojava nek prica ko sta hoce gledajte kako u istom trenutku prilican broj ujednacenih komada se razlece na razlicite strane to je prirodno malo verovatno ,ali sta god da je Ruje su sigurno vec utvrdile !!!

- - - - - - - - - -

Mada ga je nesto picnulo izgleda odpozadi !!!
 
Čitam ova dva zadnja posta pa se sjeti da sam nekad čitao knjigu oružje budućnosti ili neki sličan naziv. I cenejac 111 je bio blizu ali nije razradio temu.:osmeh: Jedna od opcija je da negdje na mjesecu uzmu stijenu i gađaju ove na zemlji. Izgleda glupavo ali izvodivo jer, zbog manje gravitacije mjeseca netreba neka velika sila da podigne kamenčinu.
Naravno da nemislim da je uzrok ovoga u Rusiji to, ali me komentar od Duško 58 povuče "da neumre neprosvijećen":ppozdrav:

i ja sam čitao da Obama sedi gore na mesecu i gadja Ruse sa praćkom
 
Jeste li culi za novu provalu?Po tvrdnji pojedinih medija u naredna tri dana planetu Zemlju ce zadesiti suncana oluja.Posledice ce biti vece nego da nas je zadesilo 20 najjacih uragana.Ima da se nadje na net~u o tome.Kurir i jos pojedine novine ce pisati o tome u sutrasnjem izdanju.Ja licno mislim da opet s.ru i dzaba plase narod.
 
Nazad
Vrh