Blizi li se kraj sveta?

398573_404388496302328_1386653709_n.jpg
 
ova tema bi mogla da se zaključa em nije bio kraj sveta a i 2012 je na samom kraju jedino ako ne nastavimo u temi 2013 kraj sveta :haha::ppozdrav:
 
Samo 24.000 km od zemlje... Za mene je to idalje dalekoooooooooooooo.. I svake godine izmisljaju nestoooo!!!! DOKLE BRE...
 
To je jedna doooobra atomska bomba! Gde god da takvo neko čudo udari, na...ali smo svi. Al bi to zdravo bućnulo ako bi upo u okean ili koliko bi tek zemlje, šuta, peska ili kamenja izbacio u atmosferu ako bi udario u kopno! Koliko bi zemljotresa i vulkana pokrenuo udar te siline...
Nasa već ima plan da takve kamenčine čija putanja vodi ka Zemlji. Zakaču je svemirskim traktorom što ima nevidljivu gravitacionu kuku i povuku toliko samo da joj skrenu putanju. Taj traktor(baš se tako i zove) je već u orbiti i čeka svoj čas sve u nadi da neće imati posla nikada.
Tako i ja mladim lekarima što su tek diplomirali uz čestitku kažem: "Da, Bog da nikom ne treb'o!"
 
​Promenuo sam naslov teme i mislim da je ovaj sada prikladniji. Ako mislite da gresim, slobodno mi na pp preporucite kako da ga izmenim.
 
Nazad
Vrh