Balirka

Ja sam pre kupovao te gotove kao original od jednog iz starog sela kod velike plane ali mi je bilo dosta skupo a nisu trajali bog zna kolko i posle mi drug pravio na strugu one osovinice I solje sa seger osiguracima u kojima se samo menjali lezajevi stavim kvalitetan lezaj i teraj

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Jel neko od vas razmišljao o onoj sireni koja javi da nema kanapa ili da je pukao ili ispao iz štipaljke
To sam gledao na quadrantima jednostavno skroz montira se samo aluminijumska šipka izolovana od šasije ispod antena za manilu
I antena spoji masu na šipku

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ja sam video na jednoj presi da na onom zadrzivacu kanapa na izlasku iz sanduka,limovi pritiskivaci su izolovani i kada nestane vanila dobije masu preko donjeg dela.... ako me shvatas...
 
Потребна помоћ ко има најбоље делове за клас пресе? Знам да је писано 100 пута али има и пуно страна за прелиставање.
 
Slika nemam jer su svi strojevi još na zimovanju, zato video od prošle godine McHale V6750 i McHale W2020



 
Iskren da budem , malo sam se razocarao u welger.
Mislio sam da nikad necu reduktor otvoriti al eto nakon 40 god moralo se i to.

Culo se sitno brujanje kod zamajca, sumnjao sam na lezaj ali kad smo otvorili lezajevi odlicni.
Iz nekog razloga matica sto steze na osovini konusnog se stegla i bili lezajevi pretegnuti, pa zbog toga je brujalo.

I oprugica na jednom semeringu pukla pa bilo tek tek vlazilo oko osovine.

Sad jurim nove lezajeve,kad sam ga vec otvorio necu ga sklapati sa starima.

Sve FAG unutra.

Zna li ko gde ima original fag da se kupi?
b8899cd7ce2b7042de6f1f137a093a5d.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Naravno da nije izjedna..
@daner
Ako ne nađeš u okolini kod tebe, javi pa ću ti preporučiti gde da nabaviš FAG ili Timken(koji je isto za preporuku).

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Neću reći da FAG nije dobar, ali današnji iz Portugala i hitlerov koji je kod tebe bio nije baš isti.


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh