Balirka

Verujem da su ti ljudi profi i da urade te hiljade. Za mene je ovo interesantno bas zato sto sa katapultom ne moras da imas pomocnika. Samo prikolicu sa visokom resetkastom ogradom. Nije mi vazno sto ce manje da stane. Vaznije je da covek moze sam.
 
moj a i ostali Welger koliko ja znam prave masnu kad vezuju i mislim da isto vezuju i Welger i Klass, moram otici kod @FarmerBob da vidim kako class veziva ::namigivanje::
 
Zeka je napisao(la):
moj a i ostali Welger koliko ja znam prave masnu kad vezuju i mislim da isto vezuju i Welger i Klass, moram otici kod @FarmerBob da vidim kako class veziva ::namigivanje::
Da,da na masnu.Nema onih "parcica"kanapa kao kod Lifama,Johan Deera itd.dodji,od kad ste rekli da ce te navratiti..... :ppozdrav: :ppozdrav:.
 
samo i jedino johan deer.... sve ostalo je smesno ... naravno ima dobrih ostalih marki, ali on moze da proguta boga... i ne ume da stane .... mislim da mu nema premca ... sto se ovde kod mene i potvrdilo na mojoj teritoriji ... ima brzinu, kapacitet, velik ulaz, presuje do maximalne tvrdoce, nema kvarova, nije bucan, lak za odrzavanje, lak za stelovanje... ma prava masina za profi rad .... svi ostali ovde kod mene koji su videli rad sa jd, su rekli da nemaju komentar ... i svi ga sada traze za kupiti ...
 
:haha: :haha: :haha: neznam bas, evo vidim kod mene u N.Beceju bas i nije tako.... evo moj komsija prodao "Jocu Jelena" (kaze smucio mu se) pre nedelju dana i danas mu je stigao Klass Markant 50 ...... al opet kazem ......"Svaki ciga svoga konja hvali" ::svaka cast::
 
Imam balirku Claas Butz CHP 415 zanima me kakve su one imal kakvih mana i posto sam je skoro kupio i nista o njoj neznam pa me zanima .....evo imam i nekih slika
2z8qozn.jpg
...
13z0j5u.jpg
29kq2ib.jpg
 
ja mislim da je JD sranje od prese ja je imam i prvi sam je kupio u mome kraju i onda su bar jos njih 20 pokupovali i sad mucu muke,a iskreno je da sve zavisi od mesta do mesta jer ljudi vide jednih od drugih pa onda masovno kupuju ja iskreno mislim da su jako dobre prese revera,galigani, new holland
 
hasic je napisao(la):
Imam balirku Claas Butz CHP 415 zanima me kakve su one imal kakvih mana i posto sam je skoro kupio i nista o njoj neznam pa me zanima ....



to meni jako liči na poljostroj, verovatno su i delovi slični
 
"
UNIMATRIX001 je napisao(la):
samo i jedino johan deer.... sve ostalo je smesno ... naravno ima dobrih ostalih marki, ali on moze da proguta boga... i ne ume da stane .... mislim da mu nema premca ... sto se ovde kod mene i potvrdilo na mojoj teritoriji ... ima brzinu, kapacitet, velik ulaz, presuje do maximalne tvrdoce, nema kvarova, nije bucan, lak za odrzavanje, lak za stelovanje... ma prava masina za profi rad .... svi ostali ovde kod mene koji su videli rad sa jd, su rekli da nemaju komentar ... i svi ga sada traze za kupiti ...
Iz kojeg kraja si "zemo":haha:
presa JD ekstra nema sta, ali kako koja, nije zahvalno kuditi konja kojeg nisi jahao, tako da mnogo dobrih presa ima u svakog proizvodjaca, ali dzabe kad ljudi ne znaju da rukuju njima.
Prve godine kad sam kupio presu, iskrivio sam kardan, prezubila, i da ne pricam sta jos, ali mi niko nije kriv... nisam imao ni od koga naucit.
 
a poljakinje su jos daleko daleko daleko iza
Nikola aj mi reci sta fali poljakinji.
 
iskreno jedan majstor mi je rekao da su poljakinje jako lose odradjene, da na njima valja samo vezac. nista licno... :ppozdrav:
 
Pa ja sa mojom nemam problema,ako imas dobrog majstora i odradi je dobro kao sto je moja odradjena.onda neces imati problema sa njom kao sto ja nemam sa mojom.ja uopste nevidim razlog da neko omalovazava tu presu.
 
Nazad
Vrh