Balirka

Rolnica na automatu kaput.Igla opalila u dodavač,slomila ga i ekscentar pukao usled udara.Ništa strašno ali zakukuljeno pa mora sve dole.Gazda je opušten,.ebeš presu važno je zdravlje.Danger ovo je prelazna bolest jer rolnicu niko ne kontroliše na W 61 i W 63 tako ni vlasnik ove 63 nije pa je video šta se desi.
 
Poslednja izmena:
Punimo polako...

IMG_20160713_204542.jpg


IMG_20160713_204640.jpg


- - - - - - - - - -

pita danas komšija,ima li tu 2000komada,reko toliko ima :haha:
 
Dobra ideja, da posle stavlja krov, majstori ne moraju da se petljaju sa merdevinama...
 
Kod mene u komšiluku su postavili samo stubove pa onda slamu pa na kraju konstrujciju varili. Rezultat za temu Nikad Ovako ...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Rolnica na automatu kaput.Igla opalila u dodavač,slomila ga i ekscentar pukao usled udara.Ništa strašno ali zakukuljeno pa mora sve dole.Gazda je opušten,.ebeš presu važno je zdravlje.Danger ovo je prelazna bolest jer rolnicu niko ne kontroliše na W 61 i W 63 tako ni vlasnik ove 63 nije pa je video šta se desi.
Ja na svakih 1000 bala podmazem sa lpd masti i samo gas .

Na koju rolnicu mislis tacno ? Na onu na zupcaniku od palenja jedan sraf sto je drzi ili u automatu na one dve mazalice sto idu

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene u komšiluku su postavili samo stubove pa onda slamu pa na kraju konstrujciju varili. Rezultat za temu Nikad Ovako ...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Ista situacija kod meme u selu.Ove godine problem s radnicima, 300 din sat a niko nece da ide.mogli bi otvoriti neku temu da se javi ko je slobodan pa da se dolazi na ispomoc(moba),tako bi se forumasi bolje upoznali
 
Nije samo luft problem.Zajede se,izgubi oblik,preskoči i napravi havariju.Na ovoj presi sa slika iskrivila je i osovinu vezača,slomila nosač igala i sto očina.3 dana smo je radili.Jutros puštena u rad,fercera samo tako.Rolnica košta 10 eura a havarija mnoogo više.
 
Gde juce nenapisa , danas mi stigao hvatac spage i zupcanici sad cu ja i to preventivno da narucim:) gledam hvatac malo je drugaciji nego moji na balirci.izgleda je ovo noviji tip.

Stari mi je istrosen. I nekad mi odresi balu dve na 1000 bala . stegao sam ga malo jace sad ne dresi ni jednu ali stezanjem povecavam opterecenje na disk sa strane pa se bojim vremenom da mi ne slomi disk.

Na novom tipu vezaca je bolje osto ona rolnica seta po rubu diska a ne sa strane kao kod mene. Ali doce i to na red :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Isti su držači kanapa jedina je razlika u tome da li se nožić šrafi dole ili sa strane.Na 1000 bala dozvoljeno je 10 ne vezanih tako da nije još za zamenu a disk ne puca tako lako.
Novi tip nema rolnice već ležajeve.
 
Nazad
Vrh