Balirka

wgtc9d.jpg[IMG]
 
Ihc b46, video sam ovu presu u S.palanci proslog meseca, samo sto nije imala nikakvu oznaku a pljunti internacional i ispostavilo se da je on, mada na samom snimku je zanimljiviji ovaj vajni skupljac za seno :osmeh: .

 
Evo moga Fahr-a u akciji.Snimak nije bas dobar posto
Stric koji je snimao nije bas profesijonalac :osmeh: Stirc je malo pricao,nema veze:osmeh::osmeh::osmeh::osmeh:
 
o moj ognjene moj ognjene , strikan ti je legenda :D , jeli ti ima balirka spilaru kao john deere
 
imam deutz fahr hd 440 i radi mi bale nejednake duzine,promijenio san onaj nareckani kotacic i onu nareckanu ruku sto ide na njega ,,ali i dalje radi bale nejednake duzine,,postoji li neko stelanje za to ili je nesto drugo problem??
 
@blaz trebao bi da produžiš zube za 1-1,5cm koji ti idu u seno. Tu ti je problem. Imao sam i ja isti problem na someki pa sam dobio savet od majstor @levak i sada je svaka ista
 
Da oni ti prave problem, prekratki su i malo ulaze u seno ako se pušte bale da budu mekane dosta preskače ta zvezda, dešava se to kod nekih presa
 
New holland 376 Počeo levi vezac da me zeza, izbalirao sam 400 bala zobane slame 8 otkinulo na levoj strani ostaju ona dva kraja u petljacu cvor skine skidac kanapa a krajevi ostanu kad napuni sledecu balu otkine kanap i ostane vezan na drugoj bali . probao sam da popustim petljac 2 kruga i opet isto kanap je leskovacki .
 
Molim nekog kompetentnog(levak)da mi napravi usporedbu ove dvije prese radi kupovine.Odlucio sam se za njih jer je omjer cijena meni odgovarajci,dakle:
mc5jdl.jpg
[/IMG]po cijeni od1750 euro ili
29e3fxu.jpg
za 2000 eu.Hvala.
 
Nazad
Vrh