Balirka

pa kakve su to pare 2000dinara 4 ture cuge :sta:.
 
@ Car, Levak i ostali
Ova presa ista moja bre, nije mi jasno zašto su metalni točkovi. Jel i guma nema dušu? ::svaka cast::
I kakvu dušu ima onaj motorčić što prpće? :sta: Ako je motor... :D
 
takva im vera j... ih oni zive po pravilima 17 veka cudi me da su upotrbjavaju ikakve masine
Post je spojen: [time]1285185839[/time]
_________________________________________________
sva prese do pedesetih su imale motore jer nije bio izmisljeno kardansko vratilo
 
Ma zivi dok si ziv j...s prese,traktore,zivotinje teraj to u 3 krasna.radi sta ti padne na pamet samo cuvaj obraz jer da nije nas nebi bilo nicega toga.Uzivaj jer je zivot kratak a na kraju krajeva to je lambardini motor od 14ks.
 
pozdrav drustvo staro, evo mene nazad sa vama nakon par mjeseci, jbg bio sam naspanovan sa poslom zadnjih 2 mjeseca, tako da i nisam imao bas mnogo vremena za internet, sto se tice moje balirke, sve je okaj, osim opruga na letvi za uklapanje mehanizma za vezanje, ostalo nema problema :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
salgija je napisao(la):
pozdrav drustvo staro, evo mene nazad sa vama nakon par mjeseci, jbg bio sam naspanovan sa poslom zadnjih 2 mjeseca, tako da i nisam imao bas mnogo vremena za internet, sto se tice moje balirke, sve je okaj, osim opruga na letvi za uklapanje mehanizma za vezanje, ostalo nema problema :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

koja je to letva :sta:
 
oooo djes' brate levi , tuca li se šta ? mislim presuje ::namigivanje::

ovi moji cigani neće da remontuju prese , neka neka derat ćemo mi njih za popravke :D
 
savoris je napisao(la):
salgija je napisao(la):
pozdrav drustvo staro, evo mene nazad sa vama nakon par mjeseci, jbg bio sam naspanovan sa poslom zadnjih 2 mjeseca, tako da i nisam imao bas mnogo vremena za internet, sto se tice moje balirke, sve je okaj, osim opruga na letvi za uklapanje mehanizma za vezanje, ostalo nema problema :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
ma to je ona letva sto uklapa mehanizam za vezanje :udri:

koja je to letva :sta:
 
savoris je napisao(la):
oooo djes' brate levi , tuca li se šta ? mislim presuje ::namigivanje::

ovi moji cigani neće da remontuju prese , neka neka derat ćemo mi njih za popravke :D
sutra idem da presujem jednu 32 god u valjevo sta cu savo kad volim kad vidim dobru ne pitam za cenu razlika u godinama mora da se doplati sta je sa punicom dobio sam informaciju da ti to makljas
 
Ako mozes da ga pobijes za 150-200e,ako ne uzimaj.Ipak pokusaj,pa kraj je sezone,zar ne?Ja sam u sezoni dao 3200e za stariji tip u odlicnom stanju.CONSTANT 50. :cao:
 
Nekupujem

Slucajno sam video danas, bice toga dosta, opada potraznja.
Vidim da nije nista sredjivano, tek skinuta sa kamiona. Rece gazda da ide u Rumu.
 
@Levak Imam jedno pitanje za tebe radi se o presi KLAS TRABANT znam da je stariji model za sopstvene potrebe je super kupili smo je od Mileta Draginog iz V Siljigovac za 1500E radila je bez ikakvog ulaganja. Prosle nedelje je brat balirao seno i na kraju baliranja crko osigurac zamenio ga i presao da proba da presuje trsku (od beraca) nakon destak bala otkinuo mu se lanac koji pokrece vezace. lanac sam kupio i ozubio sam je onako kako sam ja mislio da treba zupcanici na vezackoj osovini imaju crtice namestio sam ih jedan naspram drugog a malj sam vratio nazad prema zamajcu.Igle krecu kad malj sabije masu kad se malj vraca i one se vracaju inace presa ima osigurac da nebi polomila igle i on radi spasio je igle dali sam dobro to ozubio pozdrav i HVALA.
 
milanristicks je napisao(la):
@Levak Imam jedno pitanje za tebe radi se o presi KLAS TRABANT znam da je stariji model za sopstvene potrebe je super kupili smo je od Mileta Draginog iz V Siljigovac za 1500E radila je bez ikakvog ulaganja. Prosle nedelje je brat balirao seno i na kraju baliranja crko osigurac zamenio ga i presao da proba da presuje trsku (od beraca) nakon destak bala otkinuo mu se lanac koji pokrece vezace. lanac sam kupio i ozubio sam je onako kako sam ja mislio da treba zupcanici na vezackoj osovini imaju crtice namestio sam ih jedan naspram drugog a malj sam vratio nazad prema zamajcu.Igle krecu kad malj sabije masu kad se malj vraca i one se vracaju inace presa ima osigurac da nebi polomila igle i on radi spasio je igle dali sam dobro to ozubio pozdrav i HVALA.
bravo majstore to je to ne teraj to vise u kukuruzovinu ni za zivu glavu
 
Nazad
Vrh