Balirka

koji velger
Post je spojen: [time]1279579857[/time]
_________________________________________________
da nije 61
 
Welger 61 u pitanju je stari tip vezača.Još da dodam u suvoj masi ide bez greške tj.samo vozi i neokreći se sine.Novi su diskovi,zupčanici,petljači a radio sam po kiši sa njom i išla bez problema a sada po jakoj rosi neće samo ta desna strana.
 
da platis pecenje u rumi 3 covek je u ljukovu uradio isto to stavio sve novo a onba kida bio sam neki dan namestio samo sipa okreni me na 0118799 057 jos sam budan
 
milos bota-ima od 4mm i od 8mm ali znaš šta probaj,ja sam to ove godine uradio-skini šinu i okreni je da deo što je bio napred bude nazad pošto u zadnjem delu klip ne ide pa je ravno,probaj i ima da šljaka,ovako su skupe šine,nisam baš dobro zapamtio ali mislim da su između 1500 i 2000 :ppozdrav:
 
Zoran0230 je napisao(la):
milos bota-ima od 4mm i od 8mm ali znaš šta probaj,ja sam to ove godine uradio-skini šinu i okreni je da deo što je bio napred bude nazad pošto u zadnjem delu klip ne ide pa je ravno,probaj i ima da šljaka,ovako su skupe šine,nisam baš dobro zapamtio ali mislim da su između 1500 i 2000 :ppozdrav:





već sam jednom okreco,šine,probaću danas da napravim
 
mityoo je napisao(la):
Ja sam pravio šine sam, i šljaka...
sta ces ti praviti sine kad imas proizvodjace delova pred kucom bar se u adi prave najbolji delovi
Post je spojen: [time]1279624943[/time]
_________________________________________________
treba li kome lifam 2003 godiste trazi 2700 eura moj stric prodaje ja je odrzavao
 
evo nam se levak vratio sa cajke i opet zajebava narod kako nepostoji probni sto kad postoji samo klimas glavom i trazis da ti objasne princip rada petljaca na probnom stolu i kako to izgleda samo nek ti objasne ali se moras suzdrzati da se nezasmijes,ja sam jesenas obisao sve od Apatina do Indjije gdje imam puno kolega sva skoro mijesta sam sa kumom prosao da smo se znali mogli smo nesto popiti i pojesti,U Indjiji smo gostovali cijeli dan i noc kod kumove rodbine e jebiga Levak sto se prije nismo culi.
 
CAR je napisao(la):
evo nam se levak vratio sa cajke i opet zajebava narod kako nepostoji probni sto kad postoji samo klimas glavom i trazis da ti objasne princip rada petljaca na probnom stolu i kako to izgleda samo nek ti objasne ali se moras suzdrzati da se nezasmijes,ja sam jesenas obisao sve od Apatina do Indjije gdje imam puno kolega sva skoro mijesta sam sa kumom prosao da smo se znali mogli smo nesto popiti i pojesti,U Indjiji smo gostovali cijeli dan i noc kod kumove rodbine e jebiga Levak sto se prije nismo culi.
pevaljka je otisla bez gaca
CAR je napisao(la):
evo nam se levak vratio sa cajke i opet zajebava narod kako nepostoji probni sto kad postoji samo klimas glavom i trazis da ti objasne princip rada petljaca na probnom stolu i kako to izgleda samo nek ti objasne ali se moras suzdrzati da se nezasmijes,ja sam jesenas obisao sve od Apatina do Indjije gdje imam puno kolega sva skoro mijesta sam sa kumom prosao da smo se znali mogli smo nesto popiti i pojesti,U Indjiji smo gostovali cijeli dan i noc kod kumove rodbine e jebiga Levak sto se prije nismo culi.
a ja prazni dzepova
 
Matić je napisao(la):
Welger 61 u pitanju je stari tip vezača.Još da dodam u suvoj masi ide bez greške tj.samo vozi i neokreći se sine.Novi su diskovi,zupčanici,petljači a radio sam po kiši sa njom i išla bez problema a sada po jakoj rosi neće samo ta desna strana.
levak je napisao(la):
da platis pecenje u rumi 3 covek je u ljukovu uradio isto to stavio sve novo a onba kida bio sam neki dan namestio samo sipa okreni me na 0118799 057 jos sam budan

Levak@
Imaš li koji savet na ovaj kvar?Ili pre da šaljemo pečenje?
 
plocica ispod petljaca sto se srafi sa dva srafa m 6 i ima kukicu na sebi je se pojela skini navari i teraj
Post je spojen: [time]1279645302[/time]
_________________________________________________
pecenje ko ne plati u rumi 3 nema saveta vise nacete me na br 0656953302
 
Matić je napisao(la):
Welger 61 u pitanju je stari tip vezača.Još da dodam u suvoj masi ide bez greške tj.samo vozi i neokreći se sine.Novi su diskovi,zupčanici,petljači a radio sam po kiši sa njom i išla bez problema a sada po jakoj rosi neće samo ta desna strana.
dok ti nas prijatelj levak ne pomogne samo stavis madjarsku licinu i teras ... imam ja takvih i slicnih problerma s vremena na vreme s mojom AP 51 i onda poludim na njivi i pozovem caleta donesi "madjaricu" i kad metnem u nju samo peva..... kaO DA JE 50 GODINA MLADJA.... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Ja sam imao problema samo u mokroj i vlažnoj masi.U suvom nikakvih i bukvalno žicu mogu staviti mesto veže ona će da ide.Kanap koji kupim taj koristim,ništa određeno ne mora biti.
@Levak pečenje plaćam kako smo se i dogovorili prošle noći u našem razgovoru.
P.S skinuo sam danas pločicu i jeste nešto malo zajedena taman toliko da joj smeta.Prošle godine sam navarivao obe a ove ni na kraj pameti dok me nini podsetio
 
Nazad
Vrh