AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Deks
Sad vozim pasata 3 kom nikad nista ne fali, uvek spreman za akciju, bez elektronike i bespotrebnih gluposti.

Posle mnogo planinarenja vozim B5 1,9tdi 90ks malo dignut na 100ks
sa sve motorom iz golfa 2
Da iz golf 2 serija 91_92
Nema tu nista da ga boli
Jebemtizenomajiku ako ga ne mogu sam opraviti stace mi u avliji!!!
Sledeci je A6 karavan ali da mu УЋУЛАМ ovaki motor
Pa nek stenje
Ovaj se moze dici do 110ks i to me zadovoljava
I taj filter ulja od fergusona me odusevljava

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Čekaj da i 124ka počne da zeza...nema elektronike al ima vakuma da bog sačuva,a tek to neće niko da opravlja..
 
Sremac to mozes sam, bar je lakse od elektronike.
Sto ne znas ima po netu i forumima...

Luka imam passat 3, 1.8 na plin ide a rezervoar mirise jos uvek na diesel
Na njemu 80% kvarova opravljam sam.
Pre neki dan porucio sve novo oko struje, (10 crvenih) i sam izmenjao za 10 min, pali, radi kao sat...
Ali jbg ne mogu dozivotno voziti stare kante.
Imamo passat 6, na njemu vec retko sta mogu sam otkloniti, mada nije ni bilo nekih kvarova.

Danas zove majstor za opela, kaze evo ga radi pun sat ispred, dodjite po vasu kotaricu
Vala ce mi u oglase, sad nema da omane, pa nek mi prica neko kakva je masina opel...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Bas sam sad vrteo oglase ima npr B6 1,9tdi 2008 riknuo motor 2000e
Audija isto
Zovnem burazera on je vise u prici auta kaze moze ovaj stari TDI da se ucula ali mora nesto oko instalacije da se prepravi i bord informator gubi funkciju
Ali dobijes 2008 bez kompa i zajebancije
Iskreno treba SERVO ABS Centralna
Kakvi senzori kise ulja prasine i cuda
Znam da je on prepravljao instalaciju na svom A6 kad smo ubacili obican motor i manuelni menjac pa smo morali i druge pedale i cudesa
Dobio je vrh pouzdan auto bez GREMLINA koji jedu zivce

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Čekaj da i 124ka počne da zeza...nema elektronike al ima vakuma da bog sačuva,a tek to neće niko da opravlja..
To se lako otklanja, ima ona pumpica za vakum.Neko pusta i dim u sistem.Svaki bolji majstor ce to popraviti.

Mene je zezala brava kod paljenja, e sad nisam ni pitao majstora da li je bio kvar oko struje na bravi ili na vakum crevima.Mada oko vakuma mi radi sve perfektno.Jedino oni nasloni za glavu pozadi treba da prodje vise vremena dok se neaktiviraju na dugme da se obale.
 
Оваква мазда 929 је била у селу. Погледајте опрему, поред ове навео би још и ланчиа тема из 1986 2.5 тдс.
 
Nazad
Vrh