Atomizeri

Za koji model atomizera,i kolkio je koštao?
 
To je slikano u mom kraju. Ovaj zeleni je Unigreen 600L, dva imaji i oba vuku IMT-ovi 539, idu po velikim nagibima. Sto se tice kvaliteta i zastite i samoga ploda ovi domacini su jedni od naj boljih u nasem kraju.
 
Ljudi jel se isplati da se uzme ledjni stihlov sr420 atomizer za mlade vocke? Koliko on moze da isprska vocaka sa jednim rezervoarom? To me najvise interesuje, ako zna neko bar okvirno neka kaze. Pozdrav
 
Ljudi jel se isplati da se uzme ledjni stihlov sr420 atomizer za mlade vocke? Koliko on moze da isprska vocaka sa jednim rezervoarom? To me najvise interesuje, ako zna neko bar okvirno neka kaze. Pozdrav

Pa staje 14 l tecnosti i sve zavisi u kojoj su godini vocke i kolike su velicine. Meni treba 300 l za 500 kajsija i 300 visnji starosti od 1-4 godine.
Ja imam Solo atomizer u koji staje 11,5 l i muka je to. Treba mi 26-27 rezervoara da sve isprskam. Dok napunim kantu, odem do vocnjaka koji je u okolini kuce na 30-170 m, ispraznim i vratim se prodje 20 min. Znaci 3 na sat. Leti ne moze posle 10 sati jer je temperatura vec preko 25 stepeni, a u rano prolece i kasnu jesen moze samo u najtoplijem delu dana od 10 do 15 i 30 h. Tako da mi treba po 2 dana da zavrsim prskanje. Ako imas puno voca motorna prskalica moze da bude samo prelazno resenje dok ne kupis nesto vece.
 
Ima li razlike u obliku usmerivaca, i obliku propelera kod agromehanikinog zutog, i belog atomizera sa tornjevima, ili je razlika samo u rezervoaru?
 
Beli je po EURO standardu. Ima posudu za ispiranje glavnog bureta i za pranje ruku. Kao i kod prskalica ratarskih.
 
danas kod komšije probali atomizer,mogu vam reći da mnogo bolji vetar ima sa ovim usmerivačima
fhARF95.jpg
YolX1qD.jpg
 
Ako neko moze pomoci ,hitno potrebna polovna pumpa za atomizer Comet IDS 1400,da li neko zna gde se moze nabaviti?
 
Pozdrav forumasi.. Nedavno sam kupio atomizer italijanski, pa ga sad malo sredjujem, pumpa i reduktor su odlicni dok malo dizne zezaju, pa me zanima da li da ih cistim, ili da kupim nove dizne.. Vas savet koji proizvodjac , ili ako ima neko neki link gde naruciti to?
 
Da li neko zna dimenzije kajiševa za pogon ventilatora za Agromehanikin atomizer od 440 litara?
 
Srdjan Žorž
user-offline.png
Moze li ovo u sljivik? Neznam druze,i ja sam skeptik kazu da je za špalir,e sad kada smo ga probali on je dosta lepše radio od onog običnog Slovenačkog atomizera,mada onda nije bilo lista ,videćemo sada kada je olistalo dali ima snage da probije krošnju
 
Ja ne savetujem nikome Agron atomizere, sve je vrlo lose uradjeno, najvise me nerviraju sita ispred dizne sto idu, kao da je neko dete na praksu seklo brusilicom.
Videces za godinu dana kad krenu creva da pucaju.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh