Asocijacija udruzenje poljoprivrednika

ja pocinjem da saljem poruke clanovima sa pocetnim slovima A i B, a ko hoce da mi pomogne a ne da palamudi neka napise ovde koja slova ce da radi
 
Nek vade i papir koliko kosta proizvodnja tamo ane samo cenu zita. Koliko oni placaju dizel, vestacko djubrivo, seme, koliko subvencije po hektaru itd. P :zli:a kad sve sracunamo mi izdrzavamo drzavu.
Post je spojen: [time]1277286372[/time]
_________________________________________________
Na PP ili kako reci sta treba i pomazem :D
 
Meni ne moraš slati poruku.
Ja ću poslati poruke članovima sa početnim slovom C i D, osim članu dorel ::namigivanje::.

Nego koji tekst treba poslati?
 
North ARMY je napisao(la):
Sinoc sam bio na sastanku i upoznao clanove Ljusha i Bane Ivanov,ono sto je bitno jeste da su oformljeni timovi ljudi koji ce izaci pred ministarstvo sa zahtevom da cena psenice bude 16din/kg to je prioritet,za mleko rekose da ce traziti 38din/L ako se ne varam,mislim da sam u pravu,bilo je jos reci o svinjarstvu ali to ne pratim...
Ono sto je GLAVNO Do petka se ocekuje odgovor iz ministarstva,ako nista ne odobre u ponedeljak idemo cela Srbija da se provozamo traktorima svako kroz glavni grad svoje opstine,ljudi pokusajte bar da se organizujete lokalno,cene traze za SVE seljake Srbije bez obzira da li je iz Vojvodine ili Pomoravlja...
Budite spremni da izadjemo NIKO nema pravo da nam zabrani samo da se provozamo cisto da vide koliko nas ima.
detaljnije se mozete upoznati na temi asocijacija udruzenje poljoprivrednika

jel moze ovako?
 
Kako da saljem? Mislim nemam pojma :haha: evo samo mi kazite kako i ja saljem i,j,k :D
 
Evo ja ovo saljem.
Sinoc sam bio na sastanku....,ono sto je bitno jeste da su oformljeni timovi ljudi koji ce izaci pred ministarstvo sa zahtevom da cena psenice bude 16din/kg to je prioritet,za mleko rekose da ce traziti 38din/L ako se ne varam,mislim da sam u pravu,bilo je jos reci o svinjarstvu ali to ne pratim...
Ono sto je GLAVNO Do petka se ocekuje odgovor iz ministarstva,ako nista ne odobre u ponedeljak idemo cela Srbija da se provozamo traktorima svako kroz glavni grad svoje opstine,ljudi pokusajte bar da se organizujete lokalno,cene traze za SVE seljake Srbije bez obzira da li je iz Vojvodine ili Pomoravlja...
Budite spremni da izadjemo NIKO nema pravo da nam zabrani samo da se provozamo cisto da vide koliko nas ima.
Vise u ovoj temi.
http://poljoinfo.com/poljoprivreda/asocijacija-udruzenje-poljoprivrednika-9662/30/


A ovde udjes u spisak clanova i jednog po jednog otvaras i svakom posebno saljes p.p. :cao:
http://poljoinfo.com/mlist/?sa=all;start=i#letteri
 
U majku mu.... onda drugi put praviti selekciju sta vredi slati nekom ko nema ni jednu poruku...slati onima koji imaju vise od 50 i to je realno. :cao:
 
NA-nas ima malo sa foruma(4-5)-to je malo.a i kratak vremenski period.Sa par ljudi sam razgovarao.Ljudi su neodlučni-pogotovo oni koji su dobili novac od subvencija,dok smo mi hobisti ogorčeniji.ZNAČI CILJ JE DA SE SVAKO U SVOJOJ OPŠTINI ORGANIZUJE.Samo moramo biti sinhronizovani i tačno znati šta da radimo-mada mislim da će ministarstvo pristati da dobije na vremenu
 
Evo ja cu da saljem L LJ M N :cao:


Sa ovim ogranicenjem od 15pp/1 cas ce trebati puno dana :udri:
 
Konačno malo akcije!! Dobra ideja su vam ove pp! Neću moći da pomognem oko toga ali zato u hodu pišem poruke svima iz mobilnog adresara koji se bave poljoprivredom uz najavu akcije za ponedeljak. Večeras sam prisutan again. :bravo:
 
Sastanak je bio sinoc ljudi seljaci domacini su danas otisli odmah sa reci na dela,a ako je nekom malo 6 dana da se smiluje i provoza na traktoru nabijem ga na kura* :zli: :zli:
I ovde su bili ljudi koji su DOBILI subvencije,ali je ocigledno kako smo zli onaj misli dobro je ja na nuli za razliku od komsije koji nije dobio,mali seljak misli ko ih jeb* ja na 2 jutra necu ni dobiti ni puci nek pukne komsija koji radi 20j zita,ali nije o tome rec rec je o tome da nas drzava jeb* kao male majmune,litar nafte preko 100din a 10kg zita ispod 100dinara,PROTIV TOGA SE BORIMO :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Asocijacija udruzenje poljoprivrednika DAJTE PODRSKU ZA PROTESNU VOZNJU!!!!

Ako se sad ne slozimo onda nek sve ide u 3 lepe,svi smo u istim govnim* . ::lose:: ::lose::
 
Nazad
Vrh