Asocijacija udruzenje poljoprivrednika

Branko je napisao(la):
Dobro bi bilo da postaviš link sa statutom asocijacije, i da postaviš kontakt tel/mejl.
predsednik udruženja je bogdan šuljmanac 0638104778 a sekretar je bane ivanov 0643135469.ja još nisam primljen ali sam se prijavio tako da će me pozvati na sledećoj skupštini a statut nemam ali svakog koga interesuje šta i kako može ih pozvati pa će im oni iz prve ruke objasniti.
Post je spojen: [time]1275859739[/time]
_________________________________________________
hvala ljusha što si se priključio jer i ti si član kod njih a iz tog si mesta-laćarak
 
Ajde onda da se najpre informišemo kako bi definisali u toj asocijaciji Poljoinfo...

A posle toga da vidimo koliko ima na forumu zainteresovanih.
 
nase udruzenje je u apv-u,a to je kontra u odnosu na ove iz lacarka sto su pristupili aps-u.
 
sutra u 20časova je zakazana sednica asocijacije poljoprivrednika srbije u laćarku povodom niskih otkupnih cena,da se vidi šta će se dalje delati.ko je zainteresovan može da dođe i ako hoće da se učlani.izgleda da će biti organizovani protesti svih poljoprivrednika i malinara i stočara i ratara uopšteno.
 
ja sam za - samo nekako zajedno organizovani mozemo nesto da uradimo..
procitao sam sve postove na ovoj temi, ali mi je i dalje malo maglovito..
jel na kraju samo vojvodina ili cela srbija?
jel moze preko poljoinfo i kako?
 
Meni samo nije jasno zasto imamo dve asocijacije. Zar ne bi bilo bolje da imamo samo jednu?
 
evo sad jutros pričam sa jednim čovekom iz banke koji često ide u hrvatsku.on kaže da je tamo žito 1.2kune a to je preračunato u naše dinare nekih 17.5dinara ili 90%više nego kod nas.
 
Sinoc sam bio na sastanku i upoznao clanove Ljusha i Bane Ivanov,ono sto je bitno jeste da su oformljeni timovi ljudi koji ce izaci pred ministarstvo sa zahtevom da cena psenice bude 16din/kg to je prioritet,za mleko rekose da ce traziti 38din/L ako se ne varam,mislim da sam u pravu,bilo je jos reci o svinjarstvu ali to ne pratim...
Ono sto je GLAVNO Do petka se ocekuje odgovor iz ministarstva,ako nista ne odobre u ponedeljak idemo cela Srbija da se provozamo traktorima svako kroz glavni grad svoje opstine,ljudi pokusajte bar da se organizujete lokalno,cene traze za SVE seljake Srbije bez obzira da li je iz Vojvodine ili Pomoravlja...
Budite spremni da izadjemo NIKO nema pravo da nam zabrani samo da se provozamo cisto da vide koliko nas ima.
 
Kada bi svi izasli na ulice da blokiramo saobracaj nebi nam mogli nista ali svi a ne par ljudi>Neznam sta je ovo kod nas,svi cute.Nadam se da ce uroditi plodom ova inicijativa udruzenja ::svaka cast::
@NA
Sto nisi javio dosao bih i ja u Lacarak :ppozdrav:
 
@rasa02 ni ja nisam znao do zadnjeg momenta da li dolazim jer sam prethodno imao nekog posla...ali vidimo se uskoro. :cao:

Ali vidim da su svi kao mrtve guske,svi bi se jeba** a da im ne udje...e jebe* ti naseg coveka,svi cute zao im par litara goriva.... :zli: :zli: :zli: :zli:
 
Kakve su vam prognoze o odgovoru Ministarstva? Ja bih rado organizovao protest, ali u tom slučaju ne bih mogao da čekam petak za ponedeljak.
 
Nazad
Vrh