Asocijacija udruzenje poljoprivrednika

Sad sam stigao kući ...... Ne znam kako možemo da "nagovorimo" poljoprivrednike da učestvuju u protestima , kod mene su ljudi " isti " kao u drugim selima :udri: :udri: Ništa ne preuzimaju samo kukaju......... Jedan primer: ima u mom selu barem 50 poljoprivrednika koji imaju internet od tih je samo dva član foruma i samo jedan aktivan mada svi znaju za poljoinfo forum...... Prošli put kad je bio protest jedva se pojavio par ljudi...... SRAMOTA...... Nešto treba preduzeti ali kako ??........... Kad su svi " ISTI "..... :udri: :udri: :udri:
 
ljudi su apaticni, preplaseni, nemaju vise nade, prodali bi glas za hiljadu dinara. sta ocekujete od takvog naroda. ne kazem da su takvi svi, ali ogroman deo populacije jeste.
skupljamo potpise za osnivanje stranke, pa ne mozemo da skupimo jebenih 1000 potpisa. ne trazimo da nam daju pare, ne trazimo da zastupaju nase ideje, trazimo samo podrsku, kako bismo mogli javno da kazemo sta mislimo o politickoj eliti, koja nas upropastava sada vec skoro jedan vek.
 
@snezo80
Bas si dala koristan komentar :nono:
Post je spojen: [time]1277325815[/time]
_________________________________________________
rasa02 je napisao(la):
@snezo80
Bas si dala koristan komentar :nono:
Sada sam stigao,nervozan zbog fudbala pa samo cekam dezurne pljuvace da procitam sta pametuju kad ono ovakav komentar na tako bolnu temu,pa sta je tu smesno :udri:
 
Momci - ZX je najhladnije glave i po drugi put ponavljam da je potpuno u pravu-da bi nešto uspeli moramo biti dobro organizovani,na brzinu ne dobijamo ništa samo gubimo.Potpuno shvatam mlađe forumaše,i ja bih bio kao i oni.U celoj ovoj situaciji mora postojati sistem hijerarhije da bi se situacija držala pod kontrolom-Ja sam za to kada se krene da se ide do kraja.Ne smemo zaboraviti daje ovo policijska država i ta činjenica će nam predstavljati najveći problem.Prvi korak bi nam trebao biti da se nekako probijemo ka medijima,kontaktirati hrvatske poljoprivrednike i saznati više o njihovim iskustvima,organizacija po opštinama,izabrati predstavnike opština i sve predstavnike povezati da bi sve išlo sinhronizovano da ne bi bilo jedan kreće drugi neće.Ne možemo krenuti neorganizovano AKO ZASEREMO DRUGE PRILIKE NEĆE BITI :ppozdrav:
 
LJudi ne znam koliko pratite medije,sto lokalne sto nacionalne.ASOCIJACIJA POLJOPRIVREDNIKA SRBIJE (APS lepa skraćenica navodi na razmišljanje)je svakodnevno prisutna.Na ulice će se izići sinhronizovano na nivou cele države što znači isti dan isto vreme. :zli: :zli: :zli:samo takva akcija može imati efekat.NIŠTA I NIKOGA NE BLOKIRAMO SAMO SE TRAKTORIMA KREĆEMO PRVOM SPOROHODNOM DO SVOJIH MESNIH ILI LOKALNIH SAMOUPRAVA.Nigde u zakonu ne piše da je to zabranjeno mi se krećemo po putu,a posledice takvog kretanja shvatate i sami.Dakle za početak samo protestna vožnja kao znak upozorenja.NEKA VIDE KOLIKO SMO JAKI I OZBILJNI ...SLOŽNI.
 
rasa02 je napisao(la):
@snezo80
Bas si dala koristan komentar :nono:
Post je spojen: [time]1277293415[/time]
_________________________________________________
rasa02 je napisao(la):
@snezo80
Bas si dala koristan komentar :nono:
Sada sam stigao,nervozan zbog fudbala pa samo cekam dezurne pljuvace da procitam sta pametuju kad ono ovakav komentar na tako bolnu temu,pa sta je tu smesno :udri:
Ja bez komentara, a ti pun ideja i inovacija. Nekad je bolje cutati. Poslusaj savet.
 
nesto mi mnogo spor sajt poljoinfo a cim trazim na drugi pici ko lud :sta: jel to nas neko obstruira :sta: poslao sam nesto poruka ali ne ide bas, nastavlam pred vece mozda ide bolje :ppozdrav:
 
takodje i kod mene isto, bilo koji drugi sajt da je u pitanju pici kao lud, a ovde glavi, usporen je mnogo, ali ni ja ne odustajem, mozda mogu nesto moderatori da provere ili da ucine :bravo:
izgleda da nas Veliki Brat posmatra i nije mu milo to sto ovde vidi ::jako_besan:: ::jako_besan:: :nono: :zli: ::jako_besan::
 
Moderatori sigurno ne mogu,a za admine ne znam,ali ja mislim da ne mogu jer nije do nas vec do servera na kom se nalazi forum.
Znate kako kazu jeftino meso,corba pod plot...
 
Komšo i ja sam slučajno čuo -radi se o protestu zbog poplavljenih njiva.Ne znam ko organizuje ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh