Arma Trak

Maticu ti nasi traktorcici su poluproizvod ali ide to. Kad otklonis decije bolesti sipaj i gas.
 
Ja mislim da ce to ici bez nekih ozbiljnih intervencija...
Da je original transmisija ZF napravljena u Nemackoj, cisto sumnjam, vrv postoji fabrika u Turskoj pa se tu sve to pravi.
E sad kako sam zagledao ima sitnica gde je malo isfusereno, recimo te sajle i tako te neke sitnice, posle nekog vremena mozda ce malo zezati elektronika, sa te strane nemam bas poverenja u Turke, ali motor i ostali sklopovi, mislim da nece biti problema.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ni jaci brendovi tipa Case,NH nemaju original Fiat motore, svi su po licenci, takodje i menjaci i druge komponente.
Kad se malo bolje zagleda bude "licenced by ... ".
 
Nisu isti koliko sam upućen već samo liče.
I jedan i drugi brend su kao i sto sam znas potekli od opet treceg brenda.
TAFE cipele nemoze da obrise nekadašnjem IMT, kao i sto onda predsmrtni IMT nemoze da obrise cipele sadašnjem TAFE.
Hteo sam da napisem upravo ono sto je NA napisao, sve je to "licence by".
Tako da i kvalitet moze da varira jako, da me pogresno ne shvatite daj boze da je to traktor kvaliteta kao sto je Z.F transmisija,navozace se ljudi posteno za relativno male pare.
 
Da me ne razumes pogresno ja ozbiljno kazem daj boze da je to tako, stvarno ce ljudi dobiti koliko toliko pristojan traktor za neke relativno normalne pare, dao oni koji ne rade 500 hektara mogu da kupe nesto pristojno.
 
Kako se pokazalo ono originalno sedište u 854?

Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 
E kao klinac ovaj traktor mi je bio omiljeni,radili iz mog sela gore u hektarima i vidjao sam ih u selu kad dodju da izoru njihovo.. bas moj kum vozio jednog

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Zar su I onda postojali ili si toliko mlad

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ima ih i sad,bas jedan stoji u dvoristu na izlazu iz grada kod nas... pa bre vidis da sam 88 godiste znaci to je bilo pre 20-tak god tad sam bio klinac

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Mislio sam da su malo kasnije poceli da se proizvode

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Krajem osamdesetih ja mislim da su krenuli da se proizvode

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh