Arma Trak

Nije na prodaju za sada.
Rusic je ok traktor. U momentu kupovine 820 rm i Arma 854 je bila ista cena. 30.000e je bio rusic 105/110ks i toliko je kostala Arma 102ks
 
Nije na prodaju za sada.
Rusic je ok traktor. U momentu kupovine 820 rm i Arma 854 je bila ista cena. 30.000e je bio rusic 105/110ks i toliko je kostala Arma 102ks
Kod nas su dvojica kupile nove ruse. Jedan je ubrzo prodao 820 a drugi ima mislim 952 i stalno je u kvaru. Gomila gvozdja i to sirovog... to je moje misljenje i molim da mi neko ne zameri...
 
I ja bih isao na SDF grupaciju ako mora nov, ili bih cekao dobar primerak sa zapada kod trgovaca, moze se ubosti nesto sa ful opremom a opet da traje i traje i ako nije nov.
Zapravo sad iz inata ne bih razmatrao turcina, mislim da je to sumanuta cifra za njega.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U januaru ove godine je 854 kostao 24 000 toliko sam ga platio, posle je usledilo poskupljenje. Sad im je u oglasima cena na upit.
 
Za dve god. će da vidimo koliko će lamborgini da košta,ovaj što ga ona kokoš reklamirala.
Što kokoška ?Meni je baš kul :ROFLMAO:
Ja sam na konkursu 10-40-50 za Lamba,poskupeo je 2400 eura za ovih par meseci.Sad se već postavlja pitanje da li je dobra kupovina s obzirom da nema elektronike,približio se cenovno bratu blizancu u zelenoj boji sa elektronikom.
 
Pa do izbora ce biti znaci aprililili :ROFLMAO: treba dobra reklama za izbore....ja nesmem ni da zovem neznam kolko je otiso gore 1054 bio 25....onda 26,5 a sad koga zna i kako ce to sad ici kad dode do ponovnog pravljenje biznis plana i slanja novih profaktura posto se od maja dosta toga promenulo,,,,dal ce prihvatiti novu cenu jer u tom konkursu pise do utroska sredstava a da ne prelazi 50.000..?? ako je neka masina bila 40,000 a sad je 45000 kako ce to gledati?
 
Skal koliki procenat uzima konsultantska kuća?Kod nas je 5% od vrednosti investicije s tim što 3% plaćaš odmah prošao ne prošao.
 
Ništa se još ne zna,na listi sam u onoj grupi iznad crte.Drugih informacija nema.
Matiću oko procenta stvar je konsultanata.Meni lično 300 EU start,ako prođemo 3%.S timm da je i to uračunato u 50%
 
jeste 5% al samo ako si prosao a od toga dobijas 50% povrat znaci tebe izlazi 2,5%
 
To mi je sve jasno samo imam malo nedoumica.Čekaću da izađe poziv za stočare pa ću znati detaljno mada već smo pisali u temi o tome, ne znam zašto sam i pitao ali tenk ju obojici.
 
Kod nas su dvojica kupile nove ruse. Jedan je ubrzo prodao 820 a drugi ima mislim 952 i stalno je u kvaru. Gomila gvozdja i to sirovog... to je moje misljenje i molim da mi neko ne zameri...
To kaze i moj komsija, a održava traktore ubi boze, pa onda gomila gvozdja, i zadrzi svoje mišljenje za sebe, e da i ne zameri mi na komentaru jbg. Kao mi sto teramo ruse ne znamo sta valja,pa ih dizemo u nebesa, ma ajde u zdravlju
 
Nazad
Vrh