Arma Trak

Danas sam video jednu 110-ku u dubljem spremanju, vuce spremac 3,6m I nemoze brze is 9km/h, tvrdim da po snazi nemoze prici mtz 1025 rm.
 
Baš tako. A modeli sa kararo menjačem jesu li potpuno sinhronizovani?
Izvini ovo mi je promaklo ranije. Ne znam. Carraro nek napise ko ima. Po meni je taj menjac gledajuci specifikacije jako slican CNh 12x3/12x12 menjacu koji izmedju rangova mora da se stane da bi se presaltalo (takva je preporuka, naravno da moze uz krcanje i u hodu).
 
Što se potrošnje u setvi tiče, o tome sam pisao ranije, danas sam dolio do čepa ukupno 57 L a posejao sam 12,8 ha to mu dodje 4,45 L/ha.
 
Jbg nije zo sad potrošnje preterano velika. Uvek se stvori fama, jel.ako 854 seje sa četvororednom sejalicom, a i 539 seje sa 4 reda, onda tu nema poredjenja. Stizanin koliko redi sejalica?
 
Jbg nije zo sad potrošnje preterano velika. Uvek se stvori fama, jel.ako 854 seje sa četvororednom sejalicom, a i 539 seje sa 4 reda, onda tu nema poredjenja. Stizanin koliko redi sejalica?
Svi danas imaju po par traktora, uvek se moze uklopiti da bude idealno.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nema tišine bez 40, 50 'iljada evrića ako gledamo nove traktore. Bitno je da kabina dobro dihtuje i da nema tona prašine unutra.
 
To ste u pravu, a vlasnici koji imaju ovaj model I onaj od 102 ks kazu da se ovaj manji bolje pokazao u radu.
 
Kod nasu selu drugar uzeo Armu 1104,i na 160 sati problem, gubi obrtaje i gasi se. Navodno problem u bos pumpi, sutra mu stize servis pa cu saznati vise detalja
 
Nazad
Vrh