Arma Trak

Dobra sugestija, prihvatam je.

Traktor je mekan i trazi paznju kod rukovanja. Tek sad uvidjam koliko su IMT traktori zahvalni za rad. Da je samo malo kabina unapredjena za mene najbolji traktor
 
Видим ја колега да ће и код тебе после гаранције доћи један 820рм....;)Шалу на страну и ја сам загрејан за такву Арму као што ти имаш али сачекаћу још да видим како ћете ви проћи::traktor1::за пар год.
 
Видим ја колега да ће и код тебе после гаранције доћи један 820рм....;)Шалу на страну и ја сам загрејан за такву Арму као што ти имаш али сачекаћу још да видим како ћете ви проћи::traktor1::за пар год.
Samo 1221.3 ako nekada mi zatreba. Za 110ks 1021.3/1025.3 neko ga hvali a neko drvlje i kamenje a bas je onako zgodan za 3br model.
 
Moze li mi neko reci koliko model 854 ide km/h drugom sporohodnom-brzohodnom?
Da imam neki orijentir zbog prskalice...trebam da je pustim u rad.

Sent from my Redmi Go using Tapatalk
 
Kod nas u toj klasi , prskanje ,sijajje,kultivacija 70 do 85ks ,se krenuo kupovati neki Same modeli , ne sad masovno , ali nista se ni ne kupuje masovno . Ima li tih Same malih novih tamo ,koje su cijene . Djeluju ozbiljmo
 
Kupuju mljekari kod nas nove traktore najcesce Zetore, kad se odbije pdv i subvencija za 15 do 20 hiljada eura se dobije kvalitetan nov traktor

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh