Arenda- pravila, obicaji....

Jos nije izdata?
Kod nas bi jos juce 8-)
Verovatno nije, pre par minuta pogledah facebook stranu te agencije iz Mitrovice.

@North ARMY

Ti si blizi tom reonu, meni ovo deluje bas bas jaka cena. Iz nekih prica znam da je oko Visnjiceva i Bosuta arenda bila do 200 evra proslih godina, jel ovaj zacepio ako prodje ili je tamo dosta jaca cena od ova dva mesta.
 
Sreo danas nekog poznanika u Kovacici, nudi mi 2.5 kj pored mene u arendu. Kaze tamo neki lik ce da mu plati 350 e/kj ako ja necu, reko slobodno daj mu za te pare, kad sam izasao napolje ispred prodavnice on sedi u kola kaze e ako taj nece hoces ti da platis 300 e/kj. Samo sam se nasmejao i rekao ako taj nece dodji na dogovor, nece dobiti vise od 250e/kj ni u ludilu 🙂 samo neka se nada i tvrdi pazar.... meni ne znaci ta njegova 2.5 kj i da ih ne uzmem...
 
Meni je rizik i na 250 e u kisnoj godini mogu toliko da budem u plusu po kj arende, ali u susnoj kao prosla i ova mogu i po 500 e po kj da budem u minusu. Zato se i ne zalecem previse....
 
Jos nije izdata?
Kod nas bi jos juce 8-)
Mozda ce i ovde biti slican slucaj ili ovaj momak iz Vasice oce nesto da objasni ovom iz oglasa i ceni od 450 za jutro...

1.png
 
Nazad
Vrh