Arenda- pravila, obicaji....

Da li je ova početna cena bila izlicitirana cena u prethodnih 5godina? Ima ovde još troškova na izlicitiranu cenu,nije ovo sve.
 
Ima clanova na forumu koji to placaju i u manjim parcelama,350e kj plus subvencije i gorivo :ppozdrav:
Nerazumem u cemu ste videli problem u zakupu najbolje zemlje u Srbiji?
 
Znam gde se nalaze neke od tih parcela. Realna cena zakupa za njih nije veća od 250 eur. Ove cene neću da komentarišem.
 
Pričao sam sa jednim čovekom koji mi je rekao da je dobio 450 evra po jutru. Parcele u Popincima zakupci Golubincani za duvan. Devedesetih godina Dobrincani su davali 500 maraka za jutro potez prema Donjim Petrovcima uz uslov da nikad nije bio bostan na parceli. U Pećincima ima par ljudi koji su davali zemlju za plastenike 500 evra jutro na više godina. Neki od primera.
 
Nisu pope valjda do te mjere , da dogovore sa nekim, nabiju licitaciju , a poslije vrate visak?
Cekaj a sta onda pisu u knjige? Jel imaji knjigovodstvo?
 
Па понуђени учесници одустану или не буде у то и то време понуђача па наиђе ето тако неки...
Један чувени трговац половном механизацијом (сада покојни) дође и стави 1 милион динара као учешће у лицитацији. Само се међусобно гледају.
 
Nazad
Vrh