Aparati za točenje goriva

Evo malo pravih pumpnih aparata


- - - - - - - - - -

vhrhv5.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

11kic09.jpg
[/IMG]a evo jos pretakajucih pumpi

- - - - - - - - - -

24vuu7r.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

2i29yz6.jpg
[/IMG]
 
Dukej da li bi mogla neka gumica sa šeširom tog prečnika da se stavi slična onoj na kočionom cilindru ako me razumeš,ili napravi zumbe od cevi za unutrašnji i spoljnji prečnik i nađi filc i napravi kariku.
 
Ne znam baš za gumicu, mislim da bi onda pumpanje išlo teže a ne bih baš da bildujem dok punim kante...:osmeh:
 
A zasto ceo post mora de se citira,zar nije dovoljna jedna slika ili korisnicko ime?
Zasto je tesko procitati pravila?
 
12.000 din + pdv


qxo56g.jpg


344xm6u.jpg


1495imt.jpg


2a6p9bp.jpg

Takvu rovericu sam ja imao za vodu do pred mj dana i provjereno vuče sa 7m dubine na kolko mi je cijev vrtna zabivena, samo joj lupiš nepovratni ventil i cijele godine nemaš brige tako da je preporučam za gorivo jer je odlična a košta nekih 80€. Ona dok ima u sebi tekučinu uvjek če povuč bez problema samo treba na usis filter jer ima mesingana pera pa je veče smeče voli polomit, provjereno:)
 
Ove ja mogu nabaviti za 200,- Samo se nabaci duze kvalitetnije crevo za pištolj i gotovo!
Kod nas radi bez problema vec 10000l
 
Kod mene u firmi su postavili nove digitalne aparate na pumpama za naftu
Sasvim slučajno sam pitao direktora moje firme sta ce da se radi sa starim analognim aparatima za tocenje goriva (oni nis-ovi, sa brojcanikom) kao nekad
i za divno cudo on mi pokloni jedan aparat koji je ispravan, a ja isciganisem motor i pumpu od drugog kome je crkao brojcanik
rekoh kad je vec raspolozen da poklanja ::D
I ja srećan ko mali majmun sve natovarim u auto i krenem za Obrovac kuci kad na pola puta kod Čelareva iz aparata izlete Zolje i nacisto me izujedaju, sta ti je sreca:sta:
Stizu slike cim odem u selo!
 
Nazad
Vrh