DraleTD
Član
Ја узео Кзбур 900 и као он ради прецизно намештање ампераже, али морам да му пошаљем апарат и 2000дин да то уради. Сад да му брзом поштом шаљем па да ми, га оштете у транспорту не пада ми на памет, а као он неће да каже како се то ради, у фазону плати па се клати. Ма јбе ми се варим ја са њиме и овако.





