Alati i radionice

Ja sam u subotu isao gledat aku brusilice pa sam i pogledo villager fuse alate i bio sam iznanedjen kvalitetom u tom cjenovnom rangu naspram drugih busilica . Bio je tu i einhell pa sam usporedjivo, po kvaliteti su jednaki i po cijeni alata.Ne znam da li znas ali sa tim baterijama mozes koristiti sve alate iz fuse serije. Ima sad einhell neki popust mala aku brusilica sa baterijom i punjacem 45e pa se mozda i ja ponovim.
 
Taj buster ima svoju bateriju i mozes ga nositi u dzepu, i kada ga oces koristiti samo spojis na akumulator i to je to. Imas i 2 Usb da punis telefon i jednu lampu na njemu. Neki lik je pokazivo na jutjubu kako se koristi villager-ov booster, mislim da se kanal zove Dino diy.
 
Ово треба да се запамти и штампа на мајицама. (y)

PS.

Типа овог...

Da ja te artikle dilujem ide dobro
Dostava je naj jača stvar ljudi to obožavaju
Danas sam razvozio kukuruz po selu, može zrno a može i prekrupljen naravno veća cena
Smešno je to skroz ali oko 50t tako prodamo po odličnoj ceni!!!! Trenutno 1200 džak zrna 1400 prekrupa
Što se jaganjaca tiče ja retko da imam problema sa prodajom i kod mene na adresi je jagnje 100e komad od 1 dan i od 42_45kg klanje je gratis
Dostavu radim
Slama trenutno ide
žitna po 150din bala kod mene 250 sa dostavom
Soja 120 kod mene
Pick up i peglam dostavu
Ja ne vidim što je to smešno????





Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
@grabik Sta znaci buster ,mislim sta taj radi drugacije od startera ovih po oglasima ?.
Prije su imali NiCd baterije unutra a sada litijumske , imaju relativno mali kapacitet ali ogromnu struju , ovi novi vecu i od starijih NiCd i NiMH a daleko vecu od olovnih akumulatora, izgleda kao igracka ali nije. Ja kad sam to prvi put video, tip nosi da upali viljuskar od 5 tona , reko ovaj se zaj*** , ali kad je startovao motor u nekoliko sekundi, onda sam vidio da nije to igracka. Ne znam koliko to kosta ali koriste po radionicama verovatno profi.

Sada postoje i verzije startera za koje si pitao u elektronskom obliku , manji i laksi i prenosni. Prije dok su bili transformatorski bili su ogromni i teski to se vuklo okolo pa produzna itd. nije bio bas nesto previse prakticno.
 
Prije su imali NiCd baterije unutra a sada litijumske , imaju relativno mali kapacitet ali ogromnu struju , ovi novi vecu i od starijih NiCd i NiMH a daleko vecu od olovnih akumulatora, izgleda kao igracka ali nije. Ja kad sam to prvi put video, tip nosi da upali viljuskar od 5 tona , reko ovaj se zaj*** , ali kad je startovao motor u nekoliko sekundi, onda sam vidio da nije to igracka. Ne znam koliko to kosta ali koriste po radionicama verovatno profi.

Sada postoje i verzije startera za koje si pitao u elektronskom obliku , manji i laksi i prenosni. Prije dok su bili transformatorski bili su ogromni i teski to se vuklo okolo pa produzna itd. nije bio bas nesto previse prakticno.
Ne bih se kladio da to maže da ga pokrene ako mu je akomulator pošteno (ne skroz) prazan. Verovatno može samo da mo daoda koj "zub" ako mu malo fali da upali.
Zato se još uvek koriste olovni akomulatori. Litijumske ne mogu da obezbede toliko jačinu struju u kratkom vremenskom periodu.
 
Da ja te artikle dilujem ide dobro
Dostava je naj jača stvar ljudi to obožavaju
Danas sam razvozio kukuruz po selu, može zrno a može i prekrupljen naravno veća cena
Smešno je to skroz ali oko 50t tako prodamo po odličnoj ceni!!!! Trenutno 1200 džak zrna 1400 prekrupa
Što se jaganjaca tiče ja retko da imam problema sa prodajom i kod mene na adresi je jagnje 100e komad od 1 dan i od 42_45kg klanje je gratis
Dostavu radim
Slama trenutno ide
žitna po 150din bala kod mene 250 sa dostavom
Soja 120 kod mene
Pick up i peglam dostavu
Ja ne vidim što je to smešno????





Sent from my moto e5 using Tapatalk
Jbt ti skuplje prodajes slamu nego ja seno :haha::osmeh:

 
A је л' ко им'о додира са оним... "помагачима" за стартовање мотора величине видео касете (Бета или ВХС - свеједно ;) ) са два каблића на чијим крајевима су крокодилке? Има ли вајде за стартовање мотора од тих направа које видим да нуде на КП?
 
Колико сам гледао мора бити мало струје у акумулаторима. И не може мотор велике запремине. Предвиђено за мотоцикле.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Palili smo turbo zetu, snage u akumulatorima bilo toliko da samo malo okrene motor.
Kad smo zakacili buster iz momenta je kresnula, napolju bilo oko 0°.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Декс, а бустер је то што сам описао: величине касете, каблићи и крокодилке?
 
Декс, а бустер је то што сам описао: величине касете, каблићи и крокодилке?
Jeste, ma da malo veci, mozda 30x20 cm, odokativno, ima rucku za nosenje.
Nisam siguran izgleda da je milwaukee, rodjak morao da kupi zbog masina i kamiona, kad iznenadi da nece, zakacis ovo cudo i mora da upali.
Ostale karakteristike ne znam, ma da cu morati malo da se raspitam i zbog sebe.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam u subotu isao gledat aku brusilice pa sam i pogledo villager fuse alate i bio sam iznanedjen kvalitetom u tom cjenovnom rangu naspram drugih busilica . Bio je tu i einhell pa sam usporedjivo, po kvaliteti su jednaki i po cijeni alata.Ne znam da li znas ali sa tim baterijama mozes koristiti sve alate iz fuse serije. Ima sad einhell neki popust mala aku brusilica sa baterijom i punjacem 45e pa se mozda i ja ponovim.
Znači kupio sam dobru stvar?
 
Koliko si platio i koliko joj vremena treba da se napuni baterija ?
Ja nešto gledam ali nešto mi se više Einhell sviđa ili sam ja više navikao na njih :osmeh:
Ima da se kupi za 9100 din, ja sam platio 9990 din kod drugara u prodavnici, nisam hteo da se pogađam sa njim, valja mi za druge stvari. Što se baterije tiče, to još ne znam, kad sam počeo da radim imala je 3 crte, zašrafio sam 20 komada šrafića za drvo 60 mm u krevet i ostalo je tri crte...
 
Nazad
Vrh