Alati i radionice

Hvali ih cova na Kriger AC kanalu. Verovatno sa razlogom (covek ima preko 20+ godina zavarivackog staza), mada ih je i neko od forumasa pozitivno komentarisao.
Da tu sam i ja video... E sad... Možda ga sponzorišu. Ne znam, u zadnje vreme stvarno je teško verovati ikome. Treba više izvora.
 
Jel ko koristio jasic mig 160 pro?

Svidja mi se aparatic bar po karakteristikama

95A 100% intermitenca

3 u 1 , mma ,mig i tig.

Hocu co2 da uzmem ove godine , a kontam da je bolji od varstroja 160a, i jos + je kombinovan.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Koje elektrode koristite? Jel imao nek izkustva sa Bohler elektrodama? Čujem da ih hvale.

Imo sam iskustva sa nekim neverovatno lošim elektrodama. Trenutno koristim Jadran, Nisam prezadovoljan ali barem var drži.
У својој скромној заваривачкој "каријери" користио сам неке рутилне "Oerlikon"-ове, које су јако добре (у смислу, лако се одржи континуитет вара), потом "Wurth"-ове, и 2,5 и 3,2 рутилне и исто тако су ми се допале, па "Јадран" С које су ми... 'нако, ништа посебно и на крају, пазарио сам у "Woby"-ју мало паковање неких њихових 2,5 рутилних, које ћу се трудити да убудуће избегавам у широком луку јер нисам мог'о да се "саставим".

Осим брендова електрода који се рачунају у прву лигу, чујем од познаника, који је бравар, да сасвим лепо ради и са турским "Гедик" електродама.
 
Plazma je za pičkice!!!!!!!
d8f0f989c2e4423be94b9e7dbddf6ae0.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Ovaj tapatalk sjebe kvalitet slike..
Koliko se vidi rekao bih da je pravo pod konac.
Nemoguce da si brenerom to kasapio??

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Имам у понуди велику вилаџер брусилицу нова две год гаранција 2200в 10 000дин на два чека да иду кад ја хоћу....Брусилица ми треба за хоби варијанту наравно шта мислите?
 
Ja mislim da je bolje kupiti crvenu makitu ili plavi bosch. Najjeftiniji plavi bosch je 13000 dinara. UGAONA BRUSILICA VELIKA BOSCH GWS 20-230 H; 2000W; 230MM (0601850L03)
 
Ovaj tapatalk sjebe kvalitet slike..
Koliko se vidi rekao bih da je pravo pod konac.
Nemoguce da si brenerom to kasapio??

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Imaš facebook?????
Oćemo po gajbu jelena
Čika Lule je DJAVO za brener i još butanom radim!!!!!!!
Praksa je čudo
6faa05ff51e161082d5fff2983238e38.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Imas me u prijateljima, smanji taj Jelen malo

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Имам у понуди велику вилаџер брусилицу нова две год гаранција 2200в 10 000дин на два чека да иду кад ја хоћу....Брусилица ми треба за хоби варијанту наравно шта мислите?
Za 20_25e razlike plavi bosch??????
I razmišljaš??????
Pa ovi moji SURFUJU I JAŠE po boschu i crvenoj makiti ništa im ne mogu a ti bi viladjerku???

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja dajem vuckovu stotku za veliki bosch cim dobijem

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh